...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kandy, materiał promocyjny

Nadzienia na medal

Firma Kandy zdobyła niedawno prestiżową nagrodę. Kremowe nadzienia Lauretta, których jest producentem, wyróżniono Medalem Europejskim. To tytuł przyznawany przez klub przedsiębiorców Business Center Club.

 Jego laureatami są wybrane produkty i usługi, mogące pochwalić się nie tylko wysoką jakością odpowiadającą europejskim standardom, ale także spełniające konkretne normy prawne, posiadające licencje, patenty czy certyfikaty. Nadzienia Lauretta doceniono za potencjał rozwojowy marki oraz regularnie wzrastający eksport

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem Medal Europejskim objął  Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli, będący jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej. Podczas tegorocznej, 27. edycji konkursu, nagrody wręczali Jerzy Kwieciński - sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Marek Goliszewski - prezes BCC, Grażyna Majcher-Magdziak - członkini Rady Organizatorów BCC i gen. Leon Komornicki - członek Rady Organizatorów BCC. Uroczystość prowadził Zbigniew Żurek, wiceprezes BCC. Honorowe Medale Europejskie odebrali profesorowie: Andrzej Blikle i Witold Orłowski.Firma Kandy, producent nadzień Lauretta, jest wieloletnim członkiem BCC. W branży spożywczej istniej od 1985 roku. Jest wiodącym producentem owoców kandyzowanych oraz komponentów dla przemysłu mleczarskiego, lodziarskiego czy cukierniczego. Najnowszy produkt w portfolio Kandy to gotowy do użycia żel dekoracyjny Cristalli.

Zobacz pdf >>

www.lauretta.eu

Bieżące wydanie czasopisma

Pączkowe trendy, karnawał po francusku, włoskie chleby, przegląd firm szkoleniowych!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji