...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Najlepsze lody borówkowe - trwa konkurs

Zostały niecałe 10 dni do zdecydowania, w której polskiej lodziarni produkuje się najlepsze i prawdziwe lody borówkowe. Na razie na prowadzeniu Tomasz Szypuła i jego Lodziarnia pod Orzechem w Baborowie.

Zniknęły truskawki, pojawiły się borówki! To one królują w drugiej połowie wakacji we wszystkich deserach, ciastach i lodach. Z racji tego, że lato to jednak przede wszystkim czas mrożonego przysmaku na patyku lub w rożku, Fundacja Promocji Polskie Borówki zdecydowała się wykorzystać ten potencjał i ogłosiła konkurs dla lodziarzy. To dobry sposób na promocję samej borówki, zdrowych słodkości i lodów rzemieślniczych.

Sierpień to czas borówki i czas lodów, dlatego uznaliśmy, że należy połączyć plantatorów z lodowymi rzemieślnikami, dla jednych i drugich jakość owoców jest najważniejsza. Borówki są teraz najlepsze i jest ich najwięcej. Wiele lodziarni w całej Polsce ma obecnie w swojej ofercie lody borówkowe. Chcemy zapraszać do tych miejsc i docenić najsmaczniejsze wyroby. – mówi Katarzyna Grzegrzółka-Parafiniuk z Fundacji Promocji Polskiej Borówki.


Prawdziwe lody borówkowe to takie, które w swoim składzie zawierają nawet 50% owoców i są przygotowywane metodami rzemieślniczymi. Gdzie produkuje się takie przysmaki? W konkursie ogłoszonym na fanpagu  1 lipca - Dzień Polskiej Borówki każdy może zgłosić nominowaną przez siebie lodziarnię. Wystarczy w komentarzu wpisać nazwę lub podlinkować stronę lokalu i zbierać głosy (lajki). Głosowanie trwa do 26 sierpnia. Wyniki zostaną ogłoszone oficjalnie dzień później. Póki co na prowadzeniu jest Lodziarnia pod Orzechem w Baborowie, w której lody przyrządza aktualny mistrz Polski w lodziarstwie- Tomasz Szypuła. Tuż za nim jest krakowska Lodziarnia Argasińscy. A może w rankingu brakuje jeszcze jakiejś lodziarni? 

 

Zapraszamy do włączenia się do konkursu! 

>>> KLIK!

 Zdjęcie: Lodziarnia pod Orzechem

Bieżące wydanie czasopisma

Co dla Ani Mydlak i Mikołaja Ostaszewskiego z Vegestacji znaczy "świadomie ZIELONI w temacie lodów"? Jak wygląda przyszłość lodziarni – ta najbliższa, w 2019 r., i w dłuższej perspektywie? Jak działać w stylu zero waste i przekuć to w sukces? Ile plusów mają polskie superfoods? Odpowiedzi oczywiście w najnowszym Mistrzu Branży.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji