...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Najważniejsze ekotargi w nadchodzącym czasie

Gdzie warto zaprezentować ekologiczne i tradycyjne wypieki? Prezentujemy najważniejsze jesienne wydarzenia targowe dla branży bio.

Polagra Food, 29.09-02.10.2014, Poznań
Żywność ekologiczna to raczej margines największych polskich targów branży spożywczej, ale z roku na rok bio producentów w Poznaniu przybywa. Dla zwolenników produktów tradycyjnych i ekologicznych bardzo ciekawym wydarzeniem towarzyszącym Polagrze są Targi Smaki Regionów.
www.polagra-food.pl

Natura Food, 3-5.10. 2014, Łodź
W połączeniu z Targami BeEco, Natura Food to największe polskie targi w zakresie produktów ekologicznych i naturalnych (zarówno żywności jak i środków czystości czy kosmetyków). Wydarzenie atrakcyjne zarówno z perspektywy klientów (można kupować produkty) jak i wystawców i handlowców zainteresowanych nowymi kontaktami, produktami czy też częścią kongresową (m.in. Bio Biznes Forum oraz Akademia Biokuriera na temat „Niech o Tobie usłyszą. Skuteczna komunikacja eko firmy”.
Więcej: www.naturafood.pl

Eco Family, 15-16.11.2014
Wciąż rozwijająca się kielecka impreza przestała już mieć regionalny wymiar. W ubiegłym roku towarzyszyło jej sporo wydarzeń dotyczących rolnictwa ekologicznego.
Więcej: www.targikielce.pl

BioFach, 11-14.02.2015
Największe światowe targi żywności ekologicznej tradycyjnie odbywają się w Norymberdze. W 2015 w centrum wydarzeń będzie Dania jako kraj roku, specjalne sekcje poświęcone będą także wegetarianizmowi, oliwie, winu i serom. Dużo miejsca poświęcone będzie produktom dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (strefa „free from…).
Więcej: www.biofach.de

Przypominamy, że wszystkie najważniejsze terminy wydarzeń branżowych zamieszczamy w dziale Terminarza.

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji