dodano , Redakcja AS

Naturalnie i ekologicznie, czyli NATURA FOOD i beECO już w październiku!

2 października rozpoczną się największe targi żywności naturalnej i ekologicznej w Polsce. VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD oraz IV Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO odbędą się w nowej Hali Expo w Łodzi.

Targi NATURA FOOD i beECO są najważniejszą i największą imprezą branży produktów żywności wysokiej jakości. Na przestrzeni ponad 6 tys. m2 swoją ofertę zaprezentuje ponad 300 producentów, przetwórców i systrybutorów żywności ekologicznej, naturalnej i tradycyjnej, a także naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystosci czy sprzętu gospodarstwa domowego wytwarzanego z przyjaznych dla środowiska materiałów. 

Organizatorzy przygotowali szkolenia i warsztaty skierowane do podmiotów funkcjonującyh na rynku produktów ekologicznych, podczas  których można będzie uzyskać wiedzę z zakresu marketingu w branży eko.

Godziny otwarcia targów: 
2.10 (piątek) 10.00 - 18.00
3.10 (sobota) 10.00 - 18.00
4.10 (niedziela) 10.00 - 16.00 

Branżowe imprezy towarzyszące:

Akademia Biokuriera, II Forum ECObranży, BIObiznes Forum, Forum Bioróżnorodności

Bieżące wydanie czasopisma

Bardziej pastry czy tylko chef? Maciej Rosiński opowiada, dlaczego warto połączyć kuchnię i cukiernię w jeden warsztat doskonałego smaku. Ponadto - dużo o chlebie, również tym sprzedawanym online, bio i takim, który tworzy jedyny w Polsce piekarz z dyplomem Le Cordon Bleu! Zobaczcie, co czeka na Was w nowym wydaniu!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji