...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , 4 Fika Food Service, materiał promocyjny

Neuromarketing dla branży Food Business

Dynamiczna sytuacja na rynku polskim i zmieniające się preferencje konsumentów nie gwarantują bezpiecznego rozwoju piekarni czy cukierni.

Dla firm bardzo ważny jest stały wzrost sprzedaży i ciągłe wzmacnianie pozycji brandu w oczach konsumentów. W związku z tym firmy powinny szukać  nowych rozwiązań sprzedażowych i promocyjnych, obserwować trendy żywieniowe i wdrażać optymalne rozwiązania biznesowe. Do wsparcia takich działań przygotowana jest Agencja marketingowa AMProfitfood Polska. Tworzymy zespół specjalistów i zajmujemy się neuromarketingiem dla branży Food Business. Nasza oferta skierowana do producentów żywności, w tym piekarni przemysłowych i rzemieślniczych, cukierni oraz producentów czekolady i ciastek. Łączymy promocję produktów spożywczych z akcjami promującymi zdrowy styl życia i tworzymy do tych zadań programy lojalnościowe na podstawie badań rynku. Oferujemy usługi marketingowe dla dostawców komponentów oraz producentów pieczywa.

Nasza oferta obejmuje takie obszary jak:
1. Projekty lojalnościowe i kampanie reklamowe dla odbiorców B2B
2. Kompleksowe usługi Incentive Travel ze szkoleniami specjalistycznymi
3. Specjalistyczne badania rynku i funkcjonalności sklepów

Dodatkowo realizujemy akcje promocyjne w zakresie wsparcia marketingowego dla producentów żywności funkcjonalnej. Wzrost popularności zdrowej żywności jest spowodowany pojawieniem się dieto-zależnych chorób cywilizacyjnych. Jest to spowodowane błędami żywieniowymi, nadmiernym spożyciem energii, małą różnorodnością diety i brakiem ruchu. Wykreowało to rzeczywiste potrzeby społeczne na żywność sprzyjającą zdrowiu, leczącą lub przeciwdziałającą chorobom cywilizacyjnym, a także opóźniającą procesy starzenia. Osoby cierpiące na choroby takie jak otyłość, niedokrwienna choroba serca, nadciśnienie tętnicze czy osteoporoza stanowią w krajach wysoko rozwiniętych nawet 30% społeczeństwa. Zdrowe odżywianie, rekreacja dla zdrowia, regularne badania lekarskie, higiena i odpoczynek są przez nas promowane przy takich okazjach.

W zakresie strategii marketingowej dla producentów komponentów oferujących rozwiązania prozdrowotne proponujemy:
- raporty o trendach w sieciach handlowych (pieczywo, ciasteczka, ciasta, czekolada)
- badania konsumenckie związane z efektywnością sprzedaży i doborem asortymentu
- dedykowane interaktywne kampanie reklamowe

Zapraszamy do współpracy.

 


Anna Marczyk
Dyrektor AMProfitfood Polska
tel: 603.931.676
e-mail: kontakt@amprofitfood.pl
www.amprofitfood.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, jak przekuć porażkę w sukces według Josefa Zottera, producenta ekstrawaganckiej czekolady kraftowej. Uruchom kreatywność w czasach pandemii i odpowiadaj na potrzeby konsumentów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji