...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Niezwykła piernikowa kolekcja na Dzień Dziecka

Kolejny niezwykły projekt utalentowanej Igi Sarzyńskiej udowadnia, że cukiernictwo jest bliższe sztuce, niż dotąd sądziliśmy! Do pracy nad piernikami, mistrzyni zaangażowała młode pokolenie, a całość dedykowana jest dzieciom, bo to pierniki na Dzień Dziecka.

Iga Sarzyńska-Komorowska, współtwórczyni marki „Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń” zapowiada nowy rozdział w działalności toruńskiego butiku, inaugurując współpracę z młodymi artystami. Pierniki z kolekcji specjalnie przygotowanej na Dzień Dziecka są ozdobione portretami namalowanymi przez 15-letnią Amelię Korczak, uczennicę I klasy Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie.

 


Dziecięca kolekcja artystycznych pierników to 6 portretów dziewczynek i chłopców w różnym wieku oraz trzy pierniki wyrażające życzenia dla wszystkich dzieci, z hasłami: Bądź odważny/a, Bądź szczęśliwy/a, Bądź sobą. To małe dzieła sztuki zaklęte w lukrze królewskim. Autorka portretów, Amelia Korczak, jest laureatką wielu konkursów plastycznych. 

 

 

Współpraca z artystami nie jest Idze Sarzyńskiej-Komorowskiej obca – od początku powstania piernikowego butiku współpracuje np. z Aleksandrą Morawiak, która tworzy kolaże na opakowania słodkości. Jednakże najnowsza dziecięca kolekcja pierników jest wstępem do czegoś więcej. – Rozpoczynamy nią cykliczny, wyjątkowy projekt współpracy z ponadprzeciętnie uzdolnionymi młodymi artystami. Będziemy promować talenty, pokazywać piękno, a jednocześnie inspirować dzieci do tego, by zawsze były odważne, szczęśliwe i pozostawały sobą – pisze na swojej stronie internetowej mistrzyni cukiernictwa.

 


Fot. A. Pałtynowicz

Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń >>> KLIK! 


Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji