...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Obudź w sobie kreatywne myślenie w biznesie! Konkurs z nagrodami

W szybko zmieniającej się rzeczywistości kreatywność w biznesie i szukaniu klientów to podstawa. Zaskocz siebie i nas nieszablonowymi pomysłami! Oczywiście nic za darmo. Dla autorów najciekawszych pomysłów czeka nagroda na wagę złota. Sprawdź, co trzeba zrobić i co można zyskać.

Jesteśmy przekonani, że w każdym tkwi ogromny potencjał kreatywności, tylko czasem wystarczy odpowiedni bodziec do działania :) Czy tym bodźcem będzie nagroda, czy chęć sprawdzenia się? Oba powody są dobre, by podjąć wyzwanie.

 

 

 

WYZWANIE

Opisz w jednym zdaniu, w jaki sposób chciałbyś, aby Twoi klienci polecali Twoje produkty/Twoje przedsiębiorstwo innym firmom?

CO DALEJ?

Swoją odpowiedź wyślij na adres mailowy: prenumerata@mistrzbranzy.pl, w tytule maila wpisując „Konkurs”.
Na Wasze maile czekamy do 27 marca 2019 r.

Mistrzów kreatywności wyłonią nasi eksperci Kinga Religia i Arkadiusz Bednarski, praktycy sprzedaży i marketingu.

CO W ZAMIAN?

5 najciekawszych – najbardziej kreatywnych – odpowiedzi nagrodzimy najnowszą publikacją na wagę złota: „Szukając klienta. Jak rozpoznać potencjalnego nabywcę i nie wpadać w pułapkę sprzedawania wszystkim” w wersji drukowanej lub w wersji e-booka.

Regulamin konkursu dostępny poniżej

Autorami publikacji są Arkadiusz Bednarski oraz Kinga Religa, praktycy sprzedaży i marketingu. Obowiązkowa pozycja dla każdego przedsiębiorcy, handlowca i marketingowca, która rozwiewa wiele współczesnych mitów o sprzedaży i marketingu. Książka dzięki przystępnemu językowi wciąga w świat sprzedaży i marketingu, podsuwa ciekawe przykłady z doświadczenia autorów i co najważniejsze – daje praktyczne wskazówki.

 

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji