...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Ochrona znaków towarowych - konsultacje społeczne

23 lipca br. w Ministerstwie Gospodarki odbędą się konsultacje społeczne w sprawie zmian w systemie rejestracji znaków towarowych w UE, które Komisja Europejska zaproponowała na początku tego roku. W konsultacjach mogą wziąć udział przedsiębiorcy, rzecznicy patentowi i wszyscy zainteresowani ochroną znaków patentowych.

Celem zmian zaproponowanych przez Komisję Europejską jest rozwój innowacji i przyspieszenie wzrostu gospodarczego. Nowe rozwiązania dotyczą m.in. obniżenia kosztów rejestracji znaków towarowych w całej UE, uproszczenia procedur oraz usprawnienia współpracy pomiędzy urzędami z państw członkowskich UE a Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM).

Udział w konsultacjach MG jest bezpłatny. Obecność należy potwierdzić do 19 lipca br., wysyłając mail na adres: anna.abramowicz@mg.gov.pl.

Spotkanie odbędzie się 23 lipca 2013 r. (wtorek) o godz. 9.30 w Ministerstwie Gospodarki, przy Placu Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie, w sali ABC.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


źródło: Ministerstwo Gospodarki

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji