...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

Olej Kujawski 3 Ziarna z maksymalną liczbą punktów w programie „Doceń polskie”

ZT „KRUSZIWCA” S.A., największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych, jest kolejnym laureatem XI certyfikacji programu „Doceń polskie”.

Wysoka jakość oleju Kujawski 3 Ziarna, jednego z wyrobów ZT „KRUSZWICA”, została potwierdzona podczas styczniowego audytu żywności przeprowadzonego w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.
Kujawski 3 Ziarna zawiera olej rzepakowy, jak również oleje z siemienia lnianego i kiełków pszenicy. Jest doskonały do pieczenia, smażenia i sałatek.  Nagrodzony olej jest dostępny w szklanej butelce o pojemności 750 ml, które chroni zawartość przed szkodliwym działaniem światła, a  jednocześnie podkreśla wysoką jakość produktu.

 

Olej Kujawski 3 Ziarna zdobył nie tylko godło „Doceń polskie”, lecz także tytuł TOP PRODUKT. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, iż Kujawski 3 Ziarna już po raz drugi został pozytywnie oceniony przez Lożę Ekspertów. Certyfikaty nadawane są na czas określony (24 miesiące) po upływie tego czasu producent, jeśli nadal chce promować swój wyrób znakiem „Doceń polskie”, powinien dostarczyć artykuł spożywczy do ponownej oceny. Powtórne zdobycie godła programu „Doceń polskie” dowodzi, że mimo upływu czasu ZT „KRUSZWICA” utrzymuje bardzo wysoką jakość.

W tym kontekście nie można nie wspomnieć o tym, iż aż siedem produktów z oferty ZT „KRUSZWICA” S.A. Zdobyło uznanie Loży Ekspertów programu „Doceń polskie”.
Godło promocyjne i tytuł TOP PRODUKT, poza Kujawskim 3 Ziarna, otrzymały także oleje: Kujawski z pierwszego tłoczenia, Kujawski z czosnkiem, Kujawski z bazylią, Kujawski z czosnkiem i bazylią oraz Kujawski z pomidorami, czosnkiem i bazylią. Uznanie Loży Ekspertów zyskała także margaryna Palma z Kruszwicy.

Więcej


Co warto wiedzieć spółce?
ZT „KRUSZWICA” należy do Grupy Bunge – światowego lidera w przetwórstwie nasion oleistych i największego na świecie producenta olejów roślinnych (prowadzącego swoją działalność w ponad 30 krajach świata i zatrudniającego ponad 25 tysięcy pracowników).

Warto wiedzieć, że działalność opisywanej spółki opiera się na w pełni zintegrowanym modelu operacyjnym, który obejmuje wszystkie ogniwa procesu przetwórstwa roślin oleistych – od pozyskania surowca, przez jego przetworzenie, po konfekcjonowanie i dystrybucję wyrobów do odbiorcy finalnego. Model ten pozwala utrzymać pełną kontrolę nad wysoką jakością surowców wykorzystywanych do produkcji.

Specjalnością firmy jest produkcja olejów konfekcjonowanych, margaryn, a także tłuszczów dla potrzeb przemysłowych. Znaczącym obszarem działalności firmy jest również handel roślinami oleistymi oraz surowymi i rafinowanymi olejami roślinnymi o zastosowaniu przemysłowym, głównie dla sektora produkcji biopaliw i biokomponentów. Segment ten obejmuje również dostawy i dystrybucję śruty rzepakowej w kraju i za granicą.

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji