...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

24 marca - Europejski Dzień Lodów Rzemieślniczych

Przed dwoma laty, 24 marca został ogłoszony Europejskim Dniem Lodów Rzemieślniczych. W tym roku, po raz pierwszy, dzień ten obchodzony będzie także w Polsce. Lodziarnie, cukiernie i kawiarnie zachęcają swych klientów do odwiedzin i skorzystania z promocyjnych ofert.

Zgodnie z oświadczeniem Parlamentu Europejskiego, Europejski Dzień Lodów Rzemieślniczych (EDLR) obchodzony jest na całym kontynencie 24 marca. W 2014 roku, data ta przypada na poniedziałek, co stwarza szansę obchodzenia prawdziwego przedłużonego weekendu lodów rzemieślniczych. W dniach 22-24 marca producenci i sprzedawcy rzemieślniczych lodów w Polsce będą prowadzili promocyjną sprzedaż jednego, wybranego lodowego smaku (podczas targów w Longarone przyjęto, że w 2014 roku będą to lody stracciatella).

Naklejka promująca Dzień Lodów Rzemieślniczych (podobnie jak plakat) jest identyczna we wszystkich krajach Europy

Koncepcja EDLR ma wykreować wśród konsumentów modę na konsumpcję lodów rzemieślniczych, zaakcentować atrakcyjność tego produktu i możliwość jego całorocznej, a nie tylko sezonowej.

W tym roku do udziału w kampanii zgłosiło się ponad 60 punktów sprzedaży oferujących lody typu rzemieślniczego.

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, jak przekuć porażkę w sukces według Josefa Zottera, producenta ekstrawaganckiej czekolady kraftowej. Uruchom kreatywność w czasach pandemii i odpowiadaj na potrzeby konsumentów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji