...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Guillin Polska, materiał promocyjny

Opakowania Guillin Polska

Guillin Polska, firma, która powstała w wyniku połączenia spółek Anis Opakowania i Kreis Pack, to producent innowacyjnych opakowań jednorazowych z tworzyw sztucznych. O najwyższej jakości wykonywanych przez nią wyrobów świadczą certyfikaty ISO, BRC i stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

W ofercie Guillin Polska znaleźć można nowe serie opakowań przeznaczonych do pakowania tortów. Są wśród nich opakowania cukiernicze, które zachwycają designem. Zostały one wykonane w taki sposób, aby jeszcze lepiej prezentować produkt znajdujący się w środku. Pojemniki charakteryzują się funkcjonalną i wytrzymałą czapą oraz łatwym i wygodnym zmykaniem. Dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach.

W szerokiej gamie innowacyjnych produktów są również opakowania ekologiczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, firma stworzyła serię, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Są to opakowania Food K, które zostały opatentowane.

Ekologiczne opakowania do zgrzewu serii Gastro Norm charakteryzują się:

 • możliwością indywidualnego nadruku 360°;
 • szerokim wyborem pojemności: 500, 750, 1000, 1250, 1800 ml;
 • możliwością podgrzewania potrawy w opakowaniu;
 • nadają się do recyklingu;
 • zbudowane z wtórnych surowców odnawialnych – aż w 85%.

 

Do prezentowanych opakowań polecamy zgrzewarki Manupack – idealny i sprawdzony system pakownia dań na wynos.
W trosce o zadowolenie klienta firma nieustannie rozszerza swoją ofertę zarówno o nowe wzory, jak i propozycje gam asortymentowych. Wszystkie jej działania skupione są na jak najwyższej innowacyjności i jakości produktów.
Warto dodać, że Guillin Polska to jedna z 21 spółek, która korzysta z wiedzy i doświadczenia francuskiej Grupy Guillin, europejskiego lidera na rynku opakowań dla supermarketów, hipermarketów, przemysłu spożywczego, cukierniczego, firm cateringowych i handlu tradycyjnego.

Bogate, 45-letnie doświadczenie Grupy Guillin to gwarancja umiejętności optymalizowania elastyczności produkcji, co pozwala na sprostanie wymaganiom i potrzebom klientów. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym każdego roku produkowanych jest ponad 14 miliardów opakowań. Polityka grupy w zakresie innowacji pozwoliła jej na zgłoszenie ponad 300 znaków towarowych, wzorów użytkowych i wniosków patentowych.Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym MB: piękne rzeźby z cukru i jeszcze piękniejsze dekoratorki, czyli Polskie Złotka z Luksemburga! 10 lat polskich startów w mistrzostwach świata (2008-2018). Living coral i hot trendy w cukiernictwie 2019. Rzemiosło piekarskie w obliczu wyzwań konsumentów, rynku i rosnącej globalizacji.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji