...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AM, materiał promocyjny

Optymalizacja przepływu informacji źródłem lepszej organizacji przedsiębiorstwa

"Przejrzysta i efektywna organizacja wewnętrznych procesów logistycznych w piekarni i cukierni" - pod takim hasłem 29 października br. odbędzie się seminarium praktyczne nt. rozwiązań CSB-System. Uczestnicy seminarium podczas zwiedzania zakładu wrocławskiej firmy MAMUT zapoznają się z obszarami wdrożenia nowoczesnych narzędzi IT

Seminarium podzielono na część teoretyczną, która odbędzie się Hotelu Diament (ul. Muchoborska 10, Wrocław), oraz na część praktyczną zorganizowaną na terenie zakładu produkcyjnego Mamut Sp. z o.o. (ul. Muchoborska 3).

Program seminarium

8.45 – Rejestracja uczestników

9.15 – Branżowe rozwiązania CSB-System – specjalizacja i doświadczenie w branży piekarskiej

Od ponad 30 lat nasze branżowe rozwiązania IT pomagają osiągnąć sukces w biznesie. Optymalizują przepływ informacji, oszczędzając czas i koszty. Dbają o wymaganą przejrzystość procesów w przedsiębiorstwie. Nieodzowne są zwłaszcza w branży piekarskiej i cukierniczej, gdzie wiele zależy od wydajności i  elastyczności w obszarach administracyjno-produkcyjnych.

9.30 – Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem – co oznacza integracja oprogramowania, procesów i jakości?

Wzrost konkurencyjności dzięki integracji wszystkich procesów i danych zakładowych od zaopatrzenia przez produkcję aż do sklepów firmowych i klientów zewnętrznych. Kalkulacja produkcji w powiązaniu z rejestracją i kontrolą wymaganych parametrów jakościowych na wszystkich etapach produkcyjnych.

10.00 – Przerwa na kawę

10.15 – Nowoczesne metody kompletacji (Pick by Light, M-ERP)

Wyeliminowanie papierowego sposobu kompletacji towaru.

Pick-to-Ligh: system rozdzielania towaru zgodnie z zamówieniem klienta z wykorzystaniem przemysłowych monitorów gwarantuje jakość procesów:  prosto, szybko i bezbłędnie.

M-ERP to mobilna platforma, wykorzystująca w obszarze kompletacji mobilne terminale do rejestracji danych (np. skanowanie kodów).

10.45 – Elastyczne i skuteczne zarządzanie sklepami firmowymi (POS, kasy fiskalne, FIS)

Zarządzanie sklepami firmowymi wraz ze zintegrowanym rozwiązaniem obsługi kas w Systemie CSB to stały dostęp do aktualnych danych sprzedaży w sklepie, bieżący monitoring stanów magazynowych, wielowymiarowe kalkulacje rentowności, rozliczanie sklepów.

11.15 – Jeździć i oszczędzać – skuteczne zarządzanie procesem dostaw i flotą pojazdów dzięki optymalizacji tras

Optymalizacja tras w obliczu zmienności poziomu zamówień, ustalonych czasów dostaw, nowych klientów, dostępności pojazdów, etc. Efektem jest redukcja przejechanych kilometrów przy zachowaniu restrykcji logistycznych, niższe nakłady na utrzymanie floty  i poprawa bilansu ekologicznego.

11.45 – Nowa organizacja procesów w firmie MAMUT Sp. z o.o. dzięki nowoczesnym narzędziom IT

Zarząd firmy Mamut Sp. z o.o. potraktował zakup nowego systemu jako inwestycję przynoszącą wymierne korzyści. Skuteczne zarządzanie wymaga pełnej i rzetelnej informacji. Niezbędne stało się wdrożenie systemu informatycznego, który zoptymalizuje, usprawni procesy i zidentyfikuje koszty.

12.00 – Lunch

13.00 – Zwiedzanie zakładu produkcyjnego firmy MAMUT Sp. z o.o., jednego z największych na Dolnym Śląsku producentów wyrobów piekarsko-ciastkarskich. Zakres wdrożenia Systemu CSB w zakładzie Mamut:

 • zakupy (zamówienia, kontrakty, rejestracja dostaw, rejestracja ubytków, księgowanie w magazynie)
 • gospodarka magazynowa (zdefiniowanie magazynów, stany magazynowe, analizy i przepływ towarów w magazynie, inwentaryzacje)
 • produkcja i kontrola jakości (planowanie produkcji, rejestracja zleceń produkcyjnych, rejestracja i znakowanie wyrobów gotowych, rozliczanie produkcji, kontrola jakości)
 • ekspedycja i fakturowanie (przyjmowanie zamówień, kompletacja z wykorzystaniem mobilnych terminali, generowanie dokumentów, rozliczanie sprzedaży)
 • Business Intelligence, analizy i controlling.


14.30 – Panel dyskusyjny i zakończenie seminarium

 

Dodatkowe informacje i zgłoszenia: tel. 71 326 71 80; marketing@csb.pl;
Szkolenia CSB

 

Opłata seminaryjna

Koszty seminarium praktycznego wynoszą 450 zł +23% VAT za jedną osobę. Suma ta jest płatna z góry i obejmuje:

 • wykłady prezentowane w zrozumiały i przejrzysty sposób przez fachowców

 • wybrane materiały informacyjne w formie drukowanej

 • materiały seminaryjne w formie elektronicznej (na życzenie)

 • przerwy kawowe, lunch

Warunki uczestnictwa

Zgłoszenia są przyjmowane do 22 października 2013 r. i potwierdzane do 25 października. Dokonanie wpłaty na podane w potwierdzeniu konto jest warunkiem uczestnictwa w seminarium. W razie odwołania udziału w seminarium po potwierdzeniu uczestnictwa ze strony CSB-System pobierana będzie opłata w wysokości 100% opłaty za seminarium. Odwołanie zgłoszenia wymaga formy pisemnej. W zastępstwie udział w seminarium może wziąć wskazana z nazwiska osoba, która przejmie Państwa zobowiązania finansowe. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania seminarium i zmian w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji