...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja KG, materiał promocyjny

Otwarcie nowej siedziby wałbrzyskiego oddziału firmy Savpol

Stawiając na intensywny rozwój regionu, 6 września odbyło się otwarcie wałbrzyskiego oddziału firmy Savpol. Nowa lokalizacja oddziału została wybrana nie przypadkowo, teren Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Wałbrzychu to doskonałe miejsce do realizacji tak dużej i innowacyjnej inwestycji.

Z początkiem  września odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby wałbrzyskiego oddziału firmy Savpol. Nowoczesne zaplecze magazynowo-logistyczne pozwoli  zwiększyć  ilość, zakres i jakość świadczonych przez firmę usług. Nowy oddział to kolejny ważny krok w rozwoju firmy Savpol.

Licznie przybyli goście mieli okazję bezpośredniego spotkania z wiodącymi dostawcami surowców, sprzętu drobnego oraz maszyn z całego świata. Na każdym stoisku czekały wyjątkowe promocje i oferty cenowe.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także strefa pokazowa. Można było nie tylko spróbować  różnego typu wyrobów  cukierniczych,  nowatorskich propozycji kulinarnych i  przepysznych lodów, ale także uzyskać fachową poradę specjalistów z danej dziedziny.

Wyjątkowo rozbudowana strefa maszynowa cieszyła się zainteresowaniem zwiedzających. Innowacyjne maszyny, fachowa pomoc techniczna i nowe rozwiązania to główne cele na jakie stawia firma, nieustannie rozwijając swoją ofertę sprzętowo-maszynową.

Dodatkowym elementem imprezy była strefa wykładowa, gdzie zainteresowani mogli zgłębić swoją wiedzę  między innymi z zakresu prawidłowego znakowania produktów, czy np. opóźnionego garowania. Nie zabrakło oczywiście licznych konkursów, które towarzyszyły nam przez cały czas trwania targów.

Podczas wieczornej części targów, także nie brakowało atrakcji. Było przede wszystkim śmiesznie, o co zadbał Cezary Pazura. W swoim programie kabaretowym przedstawił  „nietypowe” obserwacje z życia codziennego. Spotkanie trwało do późnego wieczora.

Korzystając z okazji firma Savpol chciałaby podziękować wszystkim Klientom, którzy zechcieli poświęcić swój czas i wzięli udział w Targach a także dostawcom, którzy licznie wsparli firmę Savpol w tych działaniach.

Dziękujemy!

Otwarcie odbyło się 6 września w siedzibie naszej firmy w Wałbrzychu przy ul. Jachimowicza 10

 

Bieżące wydanie czasopisma

W nowy rok wchodzimy w znakomitym towarzystwie – Maciej Rosiński, Michał Iwaniuk i Maciej Wiśniewski podkręcą Wasze ambicje na rozwój i kreacje. My zaostrzymy apetyt na branżowe szkolenia, a także na rzemieślnicze pączki i donuty.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji