dodano , Redakcja PS

Otwórz się na innowacje z doradcami JWP!

W ramach projektu „Sieć Otwartych Innowacji” (SOI) kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi oferuje przedsiębiorcom z sektora MŚP usługi doradcze w zakresie procesu transferu technologii.

SOI to przedsięwzięcie realizowane przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach unijnego Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, którego celem jest wzrost innowacyjności w Polsce.

Proponujemy pomoc przy:
- konstruowaniu umowy transferu technologii;
- negocjacjach postanowień umowy między stronami transferu technologii;
- weryfikacji umowy transferu technologii wraz z doradztwem w tym zakresie;
- badaniu przedmiotu transferu technologii pod względem prawno-patentowym;
- doradztwie w ramach dalszej ochrony technologii będącej przedmiotem transferu, w tym co do strategii zarządzania prawami własności intelektualnej;
- doradztwie w zakresie podatkowych aspektów transferu technologii;

Więcej informacji (w tym szczegółowy zakres usługi oraz warunku udziału) znajduję się w zakładce  „Transfer technologii dla MŚP”.

SOI to projekt dedykowany budowaniu kultury otwartych innowacji. Polega na kreowaniu i wspieraniu transakcji transferu technologii do przedsiębiorstw, a także na tworzeniu bazy wiedzy o otwartych innowacjach. Więcej informacji na temat projektu: https://siecotwartychinnowacji.pl/

 

Bieżące wydanie czasopisma

Bardziej pastry czy tylko chef? Maciej Rosiński opowiada, dlaczego warto połączyć kuchnię i cukiernię w jeden warsztat doskonałego smaku. Ponadto - dużo o chlebie, również tym sprzedawanym online, bio i takim, który tworzy jedyny w Polsce piekarz z dyplomem Le Cordon Bleu! Zobaczcie, co czeka na Was w nowym wydaniu!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji