...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

POLAGRA 2021 już w październiku

Z początkiem czerwca branża targowa została odmrożona. Organizatorzy wydarzeń mają więc teraz ręce pełne pracy i już widać jej pierwsze efekty – tegoroczna edycja targów POLAGRA w Poznaniu będzie obfitowała w wydarzenia branżowe.

Do targów POLAGRA, zaplanowanych na 4-6 października br., zostały jeszcze 2 miesiące, ale już widać, że będzie to wydarzenie integrujące branżę spożywczo-ga­stronomiczną na wielu płaszczyznach, a zaplanowane kongresy i pokazy będą inspirować uczestników i zachęcać do rozwoju nie tylko sieci sprzedaży, ale także wiedzy i rzemiosła. Jednym z takich wydarzeń niewątpliwie będzie zaplanowane na 3 dni targowe Forum Piekarskie – Zdrowe Pieczywo, którego or­ganizatorami są Wielkopolskie Koło Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Cech Cukierników i Piekarzy.

 

Wydarzenie kierowane jest w szczególności do osób związanych z branżą piekarską, a więc do zawodowych piekarzy oraz cukier­ników, a także do uczniów szkół zawodowych o profilu piekarskim i cukierniczym. Sercem Forum Piekarskiego – Zdrowe Pieczywo będzie zlokalizowana na terenie ekspozycji targów POLAGRA profesjonalna przestrzeń piekarska, w której odbywać się będą przede wszystkim pokazy mistrzów piekarnictwa. Podzielą się oni swoim know-how, którego efektem są wysokiej jakości wyroby piekarskie, a same prezentacje rzemiosła wsparte będą solidną dawką informacji na temat odpowiedniego doboru składników, technologii i roli pieczywa w diecie człowieka. Jak wskazują or­ganizatorzy, taka formuła wydarzenia ma umożliwić nie tylko transfer wiedzy pomiędzy zawodowcami, ale przede wszystkim stanowić okazję do podniesienia kwalifikacji uczniów szkół za­wodowych i techników kształcących się w zawodzie piekarza. Forum ma na celu również promocję zawodu piekarza, który niestety przeżywa kryzys.

 

W ramach Forum Piekarskiego – Zdrowe Pieczywo, obok poka­zów piekarskich, planowane są także wykłady na temat zdro­wego odżywiania bez rezygnacji ze spożywania pieczywa, bo jak się okazuje, diabeł tkwi w szczegółach, a chęć pozbycia się nadplanowych kilogramów wcale nie musi oznaczać eliminacji z diety chrupiących bułeczek. Taki zastrzyk wiedzy w połączeniu z pysznymi wypiekami powstającymi każdego dnia podczas fo­rum niewątpliwie rozbudzi apetyt na polskie pełnowartościowe pieczywo u wszystkich gości targowych i pozwoli na obalenie mitów z nim związanych. Forum Piekarskie – Zdrowe Pieczywo to nie jedyne wydarzenie, które odbędzie się podczas targów POLAGRA 2021. W tym roku planowany jest m.in. kongres POLAGRA EXPORT MEETING mający na celu promocję polskich produktów spożywczych. Projekt ten, współfinansowany przez Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii, połączy eksperckie wystąpienia i prezentacje ze spotkaniami biz­nesowymi w specjalnej strefie matchmakingowej. Nie zabraknie także pokazów i warsztatów kulinarnych.

Jedną z głównych imprez towarzyszących będzie konkurs dla pasjonatów oraz profesjonalistów - Master Baker, który wraca po rocznej przerwie. Eliminacje ruszają już w sierpniu. Od 5.08.-17.09.2021 będzie można nadsyłać zgłoszenie formą elektroniczną - zdjęcie oraz opis konkursowego pieczywa. Jury wyłoni 3 uczestników z każdej z czterech kategorii. Więcej informacji o Master Baker >>> KLIK!


Więcej informacji o targach: www.polagra.pl.

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji