...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Piekarnia i cukiernia w social mediach - bezpłatne szkolenie online

Firma Dawn Foods zaprasza 16 kwietnia (12.00-13.00) na bezpłatne szkolenie on-line „Twoja Cukiernia/Piekarnia w social media nie tylko w czasach kryzysu”.

LINK DO SZKOLENIA >>> KLIK!

Okres zamkniętych lokali i brak możliwości spotkania twarzą w twarz stanowi szansę wykorzystania potencjału przestrzeni wirutalnej, w której można pielęgnować kontakt z konsumentem. I wykazać się nie lada kreatywnością, przypominając o sobie i pokazując jak działa piekarnia i cukiernia w tak trudnym czasie. Dawn Foods – producent najwyższej jakości komponentów cukierniczych – również uważnie śledzi dynamicznie zmieniającą się sytuację w branży spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom, firma przygotowała specjalne szkolenie, z którego dowiecie się jak budować relację z klientem w świecie wirtualnym. Podczas bezpłatnego szkolenia specjaliści z obszaru mediów społecznościowych  przedstawią konkretne rozwiązania, pomysły i przybliżą metody działania w najchętniej używanych przez społeczeństwo social mediach.

 

 

Śledź na bieżąco stronę Dawn Foods >>> KLIK!

LINK DO SZKOLENIA >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, jak przekuć porażkę w sukces według Josefa Zottera, producenta ekstrawaganckiej czekolady kraftowej. Uruchom kreatywność w czasach pandemii i odpowiadaj na potrzeby konsumentów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji