...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Piekarzu, Cukierniku ze Śląska, potwierdź swoje kwalifikacje zawodowe! Bezpłatnie

Na terenie województwa śląskiego trwa rekrutacja dla osób, które chcą uzyskać tytuł MISTRZA w zawodach piekarz lub cukiernik wraz z kursem pedagogicznym, w ramach projektu "Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro". Kto i z jakich śląskich miejscowości może wziąć udział w projekcie?

Od 1 maja br. do 31 października 2018 r. jest realizowany projekt: "Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro”. Realizatorami są Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno – Gospodarcze (Lider Projektu) oraz Cech Rzemiosł Różnych w Bytomiu (Partner Projektu). Celem projektu jest wzrost kwalifikacji zawodowych 420 osób dorosłych (powyżej 18. roku życia) - osób bezrobotnych i pracujących lub zamierzających pracować w zawodach deficytowych - mieszkających na terenie województwa śląskiego w miastach:
Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górn., Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Mysłowice, Piekary Śl., Radzionków, Ruda Śl., Siemianowice Śl., Świętochłowice, Zabrze, Zawiercie, Żory
oraz powiatów: bielski, będziński, cieszyński, żywiecki, pszczyński, tarnogórski.

Kto może przystąpić do egzaminu mistrzowskiego?

Do egzaminu mistrzowskiego dopuszcza się osobę, która spełnia jeden z następujących warunków:
1. posiada świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej albo dotychczasowej szkoły ponadpodstawowej oraz tytuł czeladnika lub równorzędny w zawodzie, w którym zdaje egzamin, a także:
- co najmniej 3-letni okres wykonywania zawodu, w którym zdaje egzamin, po uzyskaniu tytułu zawodowego
albo
- co najmniej 6-letni okres wykonywania zawodu, w którym zdaje egzamin, łącznie przed uzyskaniem i po uzyskaniu tytułu zawodowego.

2. posiada świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej albo dotychczasowej szkoły ponadpodstawowej, dających wykształcenie średnie i kształcących w zawodzie wchodzącym w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin,
oraz tytuł zawodowy w zawodzie wchodzącym w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin, a także co najmniej 2-letni okres wykonywania zawodu, w którym zdaje egzamin, po uzyskaniu tytułu zawodowego;

3. posiada dyplom ukończenia szkoły wyższej na kierunku lub w specjalności w zakresie wchodzącym w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin, oraz co najmniej roczny okres wykonywania zawodu, w którym zdaje egzamin, po uzyskaniu tytułu zawodowego.

WAŻNE! Dotyczy zarówno osób pracujących, jak i pozostających bez pracy.

Po uzyskaniu dyplomu mistrzowskiego oraz zaświadczenia z kursu pedagogicznego uczestnik uzyskuje uprawnienia instruktora nauki zawodu.

Formularz zgłoszeniowy
Osoby zainteresowane udziałem w BEZPŁATNYM egzaminie są proszone o wypełnienie formularza (PDF poniżej) i odesłanie na adres mailowy Biura projektu: projekt.rzemioslo@gmail.com

Więcej o projekcie Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro czytaj TUTAJ

Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji