...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja KG

Piekarzu, weź udział w konkursie na „Rzeźbę Piekarską”

W Jaworze, w dniach 29-31 sierpnia, odbędzie się Święto Chleba i Piernika pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej. To tutaj rozstrzygnie się jedyny w swoim rodzaju konkurs dla piekarzy - konkurs na Rzeźbę Piekarską. Organizatorzy czekają na zgłoszenia piekarzy z całej Polski!

W konkursie może wziąć udział każdy wystawca Święta Chleba i Piernika, który do 1 sierpnia br. wyśle zgłoszenie (PDF poniżej). Zgodnie z regulaminem, każda z rzeźb powinna zostać wyeksponowana na stoisku Uczestnika/Wystawcy. Prace konkursowe będą walczyć w dwóch kategoriach: mała rzeźba do 5 kg i duża rzeźba powyżej 5 kg.

Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę rzeźb. Oceniane będą walory estetyczne, atrakcyjność oraz innowacyjność ujęcia tematu, dobór i bogactwo składników oraz zastosowanych materiałów, nowatorską bądź tradycyjną metodę wyrobu i wypieku oraz stopień trudności wykonania. Po konkursie, które rozstrzygnie profesjonalne jury, wszystkie prace zostaną wystawione w Muzeum Regionalnym w Jaworze. Równolegle publiczność wybierze jej zdaniem najlepszą rzeźbę.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji