...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Pierwotne zboża na Ziołomanii w Niepołomicach

W dniu 15.08.2021 w godz 11-17 w trakcie Ziołomanii na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach niedaleko Krakowa odbędzie się pokaz pierwotnych pszenic okrągłoziarnowej (Trispa) i perskiej (Persa), pierwotnego żyta - krzycy i ich właściwego przemiału.

Na stoisku "Domowy Piekarz" będą odbywać się także warsztaty edukacyjne domowego przemiału zbóż dawniej i teraz. Dzieci będą próbować rozdrabniać ziarna zbóż na kamieniach jak przed tysiącami lat oraz na nowoczesnych kompaktowych młynkach.

Ziołomania to impreza plenerowa organizowana od 2016 roku przez Jadwigę Pitek (Ziołowo.pl) we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Niepołomicach. Podczas imprezy, w pięknym otoczeniu Zamku Królewskiego w Niepołomicach każdy może zbliżyć się do natury, poczuć zapach ziół, nabyć produkty rzemiosła i rękodzieła, wziąć udział w degustacjach i warsztatach, wykładach i konkursach dotyczących wykorzystania właściwości roślin. Ziołomania organizowana jest w święto Matki Bożej Zielnej, z tej okazji co rok odbywa się konkurs na najpiękniejszy bukiet zielny. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy.

https://www.facebook.com/groups/domowypiekarz/

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czekolada, bajgle i cruffiny - w najnowszym wydaniu wgryzamy się w tematy, które mocno kojarzą się w jesienią i powrotem do szkoły. Oprócz tego częstujemy też nowinkami, takimi jak mąka z owadów. Szukamy makaronikowych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji