...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Pierwsze w Polsce targi tylko BIO

BIOEXPO Warsaw – Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych, które odbędą się w terminie 11-13.10.2019 w Ptak Warsaw Expo, to nowe wydarzenie w Polsce dedykowane branży żywności i produktów ekologicznych.

Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych, właścicielami sklepów specjalistycznych, reprezentantami hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

Impreza realizowana jest przez doświadczony zespół fachowców, którego liderkami są Katarzyna Drobińska – Dyrektor Grupy Projektów oraz Agata Szczepaniak - Dyrektor Projektu. Obie panie od ponad 10-ciu lat prowadziły z sukcesem największe w Polsce targi branży ekoproduktów odbywające się Łodzi.

Podczas BIOEXPO Warsaw 2019 swoją ofertę zaprezentują krajowi i zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych. W gronie wystawców znajdą się przedstawiciele sektorów: żywność i napoje, rolnictwo ekologiczne, kosmetyki i środki czystości, maszyny produkcyjne, opakowania i biodegradowalne naczynia jednorazowe, sprzęt gospodarstwa domowego, produkty dla zwierząt domowych, start`upy, instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in.: jednostki certyfikujące). Uzupełnieniem wystawy będą strefy specjalne przygotowane z myślą do nawiązywania relacji biznesowych: Hosted Buyers, matchmaking oraz giełda surowców. Odwiedzający (kupcy, hurtownicy, właściciele różnego rodzaju sklepów) będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowywanych przez wystawców, rozbudować swoją ofertę o nowe produkty z segmentu eko.

Celem organizatorów jest, przede wszystkim, zebranie całej branży BIO w jednym miejscu i stworzenie okazji do zgłębienia zagadnień sektora ekologicznego, przedyskutowania trendów i poznania nowości. Aby zrealizować te misję w ramach BIOEXPO Warsaw zorganizują, m.in..: Kongres Organic Marketing & Sale BIOEXPO – konferencje, szkolenia, spotkania branżowe, modelowy BIO sklep, Job Center, gdzie będzie można zapoznać się z ofertami pracy w sektorze ekologicznym, strefę degustacji, strefę nowości, BIO restauracji, a także porady dietetyków, wizażystów, ekspertów oraz spotkania z miłośnikami, propagatorami  ekologicznego stylu życia.

W trakcie tegorocznej edycji Targów nacisk zostanie położony na działania na rzecz stworzenia największej i najważniejszej imprezy branży BIO w Polsce oraz na tworzeniu jej międzynarodowego charakteru, z naciskiem na zaproszenie, w ramach programu Hosted Buyers, kupców z całego świata oraz stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów handlowych.

Rejestracja B2B
https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

Szczegółowe i bieżące informacje znajdują się:
www.bioexpo.pl
https://www.facebook.com/bioexpo.warsaw/

 

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji