czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Podziękowania dla firmy Kames 0

dodano ,Redakcja AK, materiał promocyjny

Pamiętają Państwo naszą akcję: Wspomóż uczniów z Mistrzem Branży? Chodziło o zorganizowanie przejazdu uczniom z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. Na wysokości zadania stanęła firma Kames z Warszawy.

Prezes firmy Kames Rajmund Kawalec szybko podjął decyzję i pomógł w zorganizowaniu przejazdu uczniom oraz ich symaptycznym opiekunkom. Dzisiaj Pani Mirosława Ewa Bełza, opiekunka grupy uczniów, za pośrednictwem naszego portalu chciała podziękować panu Rajmundowi za pomoc, a przede wszystkim za troskę.

- Ślemy ukłony i podziękowania za troskę o uczniów naszej szkoły oraz pomoc finansową firmie Kames z Warszawy, a zwłaszcza Panu prezesowi. To dzięki jego inicjatywie i pomocy z przyjemnością i bez większego zmęczenia przebyliśmy podróż 636 km w dwie strony. To prawdziwie przejęty młodzieżą Mistrz branży. Życzymy mu dużo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym - napisała Pani Ewa.

Nasza redakcja dołącza się do tych spontaniczych podziękowań. Pozdrawiamy również całą grupę młodych ludzi, którzy przyszli na nasze stoisko podczas SweetTARG.

http://www.powiatlwowecki.pl/pl/article/495

 

Rajmund Kawalec, prezes firmy Kames, ufundował przejazd uczniów z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. W zamian otrzymał podziękowania i plakietkę z symbolem akcji

Ten symbol akcji Mistrza Branży pojawił się na plakietkach, które przygotowali uczniowie razem z panią Mirosławą Ewą Bełzą

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe