...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Podziękowania dla firmy Kames

Pamiętają Państwo naszą akcję: Wspomóż uczniów z Mistrzem Branży? Chodziło o zorganizowanie przejazdu uczniom z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. Na wysokości zadania stanęła firma Kames z Warszawy.

Prezes firmy Kames Rajmund Kawalec szybko podjął decyzję i pomógł w zorganizowaniu przejazdu uczniom oraz ich symaptycznym opiekunkom. Dzisiaj Pani Mirosława Ewa Bełza, opiekunka grupy uczniów, za pośrednictwem naszego portalu chciała podziękować panu Rajmundowi za pomoc, a przede wszystkim za troskę.

- Ślemy ukłony i podziękowania za troskę o uczniów naszej szkoły oraz pomoc finansową firmie Kames z Warszawy, a zwłaszcza Panu prezesowi. To dzięki jego inicjatywie i pomocy z przyjemnością i bez większego zmęczenia przebyliśmy podróż 636 km w dwie strony. To prawdziwie przejęty młodzieżą Mistrz branży. Życzymy mu dużo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym - napisała Pani Ewa.

Nasza redakcja dołącza się do tych spontaniczych podziękowań. Pozdrawiamy również całą grupę młodych ludzi, którzy przyszli na nasze stoisko podczas SweetTARG.

http://www.powiatlwowecki.pl/pl/article/495

 

Rajmund Kawalec, prezes firmy Kames, ufundował przejazd uczniów z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. W zamian otrzymał podziękowania i plakietkę z symbolem akcji

Ten symbol akcji Mistrza Branży pojawił się na plakietkach, które przygotowali uczniowie razem z panią Mirosławą Ewą Bełzą

Bieżące wydanie czasopisma

Jak używać super grzybów w pieczywie i deserach? Na czym bazować, tworząc modne keto słodkości? Jak uczynić chleb bardziej funkcjonalnym dla organizmu? Czy lodziarnia w zimie może prężnie działać? Co znaczy hygge w cukierni?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji