czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Podziękowania dla firmy Kames 0

dodano ,Redakcja AK, materiał promocyjny

Pamiętają Państwo naszą akcję: Wspomóż uczniów z Mistrzem Branży? Chodziło o zorganizowanie przejazdu uczniom z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. Na wysokości zadania stanęła firma Kames z Warszawy.

Prezes firmy Kames Rajmund Kawalec szybko podjął decyzję i pomógł w zorganizowaniu przejazdu uczniom oraz ich symaptycznym opiekunkom. Dzisiaj Pani Mirosława Ewa Bełza, opiekunka grupy uczniów, za pośrednictwem naszego portalu chciała podziękować panu Rajmundowi za pomoc, a przede wszystkim za troskę.

- Ślemy ukłony i podziękowania za troskę o uczniów naszej szkoły oraz pomoc finansową firmie Kames z Warszawy, a zwłaszcza Panu prezesowi. To dzięki jego inicjatywie i pomocy z przyjemnością i bez większego zmęczenia przebyliśmy podróż 636 km w dwie strony. To prawdziwie przejęty młodzieżą Mistrz branży. Życzymy mu dużo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym - napisała Pani Ewa.

Nasza redakcja dołącza się do tych spontaniczych podziękowań. Pozdrawiamy również całą grupę młodych ludzi, którzy przyszli na nasze stoisko podczas SweetTARG.

http://www.powiatlwowecki.pl/pl/article/495

 

Rajmund Kawalec, prezes firmy Kames, ufundował przejazd uczniów z Lwówka Śląskiego na SweetTARG. W zamian otrzymał podziękowania i plakietkę z symbolem akcji

Ten symbol akcji Mistrza Branży pojawił się na plakietkach, które przygotowali uczniowie razem z panią Mirosławą Ewą Bełzą

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe