...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU, materiał promocyjny

Pokaż swój talent w Mistrzu Branży - nagrody specjalne w Bake&Play

Do 10 maja trwa wyjątkowy konkurs, w którym młodzi cukiernicy mogą wygrać nie tylko liczne nagrody rzeczowe. Mistrz Branży włącza się w ten deszcz nagród, a zwycięskie receptury pojawią się na naszych łamach!

To wyjątkowa edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu dla młodego cukierniczego pokolenia. Bake&Play to konkurs organizowany już po raz piąty przez Akademię Mistrza. Jubileuszowa edycja odbywa się całkowicie online z apelem zostań w domu i... upiecz ciasto. Zadanie polega na stworzeniu kreatywnej receptury dopasowanej do obecnych okoliczności oraz wysłaniu zdjęcia gotowego wypieku. Tym razem nie ma określonego tematu pracy.

 

 

Każdy uczestnik w wieku 15-19 lat może zaprezentować swój talent i powalczyć o cenne oraz liczne nagrody! W tym mikser Kitchen Aid. Nasza redakcja, która wspiera młode pokolenie, również dołącza się do puli nagród. Do zdobycia najnowsze wydanie Mistrza Dekoracji, które pozwoli rozwinąć umiejętności dekoratorskie. Dzięki tutorialom, które przedstawiają jak wykonać poszczególne elementy dekoracji krok po kroku, każdy będzie mógł sprawić, że tort będzie nie tylko doskonale smakował, ale też wyglądał! Dla zwycięzcy pierwszego miejsca mamy też branżową literaturę.

Ponadto laureaci trzech najlepszych receptur będą mieli możliwość ich publikacji na naszych łamach oraz portalu! 

Sprawdź szczegóły i weź udział! Konkurs trwa do 10 maja 2020 >>> KLIK! 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji