...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Polska piekarnia rusza na podbój Nowego Jorku

Tomasz Nowakowski, syn właściciela sieci piekarni i kawiarni Gorąco Polecam Nowakowski, rusza z nowym brandem. Polski rynek już opanował, teraz przyszedł czas na amerykański.

Żeby Amerykanie nie połamali sobie języków, marka na tamtejszym rynku będzie się nazywać Just Baked. Piekarnie i kawiarnie będą oferować świeże pieczywo, sałatki, przekąski, gotowe kanapki, ciastka i kawę. To mają być najlepsze rodzaje pieczywa z różnych zakątków Europy i doskonałej jakości kawa – amerykańska La Colombe.

Nowakowski nową markę tworzy razem z Bartkiem Rychcikiem, franczyzobiorcą i udziałowcem Gorąco Polecam. W samym Nowym Jorku przez pięć lat wspólnicy planują otworzyć 50 lokali, podpisali już pierwsze umowy najmu. Do końca tego roku mają działać 3 punkty Just Baked – pierwsze dwa powstaną przy 88 West Broadway i Westfield Oculus. Jak podaje portalspozywczy.pl, planując zagraniczną ekspansję, Nowakowski i Rychcik rozważali też m.in. Londyn i Berlin.

Sieć Gorąco Polecam Nowakowski w Polsce liczy kilkadziesiąt lokali, głównie w Warszawie. Tradycje piekarskie rodziny Nowakowskich sięgają 1925 roku.

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym MB: piękne rzeźby z cukru i jeszcze piękniejsze dekoratorki, czyli Polskie Złotka z Luksemburga! 10 lat polskich startów w mistrzostwach świata (2008-2018). Living coral i hot trendy w cukiernictwie 2019. Rzemiosło piekarskie w obliczu wyzwań konsumentów, rynku i rosnącej globalizacji.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji