...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , BMC Polska, materiał promocyjny

Pomysł na słodki biznes

Planujesz produkować własne praliny i czekoladę, chcesz oblewać własne wyroby czekoladą? Nasz zespół chętnie pomoże, przeszkoli, wdroży technologię. Przeprowadzimy cały proces – od projektu po realizację.

Oferujemy cukiernicze linie do oblewania czekoladą, urządzenia do produkcji gotowych czekolad, w tym temperówki, oblewarki do czekolady wraz z tunelami chłodniczymi.

Kiedy zapragniesz produkować własne praliny, sięgnij po automatyczne dozowniki do pralin typu One Shot od Pomati, które gwarantują jakość i powtarzalność. Nasze urządzenia są obecne od ponad 50 lat w ponad 80 krajach na całym świecie. Pomati jest wiodącym producentem urządzeń cukierniczych do produkcji wyrobów czekoladowych.

Linie do produkcji pralin
Automatyczna produkcja pralin z wykorzystaniem dozowników typu One Shot to wyjątkowo wydajne urządzenie, którego zaletą jest jednoosobowa automatyczna obsługa. Dozowniki One Shot Pomati to maksymalna wydajność przy minimum przestrzeni. Cała linia wraz z komorą chłodniczą zajmuje tylko 5 metrów bieżących.

Urządzenie posiada duży czytelny wyświetlacz, proste menu. Bezawaryjna praca, automatyzacja całego procesu produkcji to zalety systemu Pomati. Wydajność maksymalna do 140 kg pralin na godzinę. Zwrot inwestycji już po pierwszym roku produkcji! Więcej >


Czy to się opłaca?
Taki system produkcji ma wiele zalet, m.in. obniża koszty produkcji, gdyż zamiast wielu etapów proces tworzenia czekoladowego korpusu i dodanie nadzienia odbywają się w jednym takcie dozującym. Dodatkowym walory to powtarzalność i jakość klasy premium.

Technologia One Shot umożliwia produkcję pralin o zwiększonej zawartości nadzienia, pozwala także zmniejszyć zużycie czekolady do 20%. Maksymalny procent nadzienia w pralinie – przy odpowiednich parametrach – może wynieść nawet 80%. Ma to kluczowe znaczenie dla producentów w sytuacji, gdy ceny za ziarno kakaowe wciąż rosną.

https://www.bmcpolska.com/linia-do-produkcji-pralin

Zalety technologii OneShot:

 • bardzo elastyczna, daje wiele możliwości i konfiguracji,
 • szybkość – w jednym takcie dozowane są nadzienie i czekolada, 
 • oszczędność – przy małym nakładzie pracy powstaje kompletny produkt,
 • dużo lepsza jakość produktów – równomierne rozlanie czekolady, brak widocznego połączenia korpusu ze spodem praliny, gdyż korpus powstaje w całości od razu, 
 • możliwość uzyskania bardzo cienkiej warstwy czekolady – dozowanie do 80% nadzienia, 
 • możliwość dozowania nadzienia z drobnymi dodatkami,
 • gwarancja uzyskania praliny jakości premium, powtarzalności produktu, wydajności od 35 kg do 140 kg pralin na godzinę.

Zobacz >Temperówki do czekolady – bijące serce cukierni

Profesjonalne urządzenia do szybkiego temperowania i oblewania czekoladą. Wyposażone w innowacyjne funkcje pozwalają skutecznie i szybko temperować każdą czekoladę. Doskonale sprawdzają się zarówno w cukierni, jak i zakładzie produkcyjnym. Oferujemy nowoczesne temperówki do czekolady o pojemności zbiornika od 9 kg do 50 kg.

https://www.bmcpolska.com/temperowki-do-czekolady


Więcej >


Zalety temperówek:

 • wykonane ze stali nierdzewnej w gat. 304,
 • pojemność zbiornika od 9 do 50 kg,
 • podgrzewany stół wibracyjny,
 • dozowanie programowane lub manualne za pomocą pedału,
 • podgrzewany zbiornik czekolady,
 • podwójny układ grzania zbiornika i spirali Archimedesa,
 • demontowana spirala Archimedesa umożliwiająca łatwe czyszczenie urządzenia,
 • opcjonalnie system do oblewania czekoladą,
 • akcesoria do dekoracji,
 • moc od 1,2 do 3,5 kW,
 • zasilanie 400 V/50 Hz.

 

produkcja pralin

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji