...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Ponad 500 słodkich dzieł - Cake Festival Poland 2018

Zakończyła się rejestracja do największego i najważniejszego konkursu słodkiej dekoracji - Cake Festival Poland. I to z rekordową liczbą zgłoszeń! Podczas tej edycji zobaczymy 522 prac.

Wczoraj, tj. 9 września została zamknięta rejestracja do konkursu Cake Festival Poland. Padł kolejny rekord - tym razem będziemy podziwiać aż 522 słodkich dzieł w 14 różnych kategoriach. Wśród nich - cukrowe kwiaty, ciastka i torty 3D, prace zespołowe oraz kategoria dziecięca. Oznacza to, że po raz pierwszy w Polsce zaistnieje tak okazała wystawa tortów, ciast i jadalnych dekoracji. To, co odwiedzających będzie stanowić największą atrakcję, dla jury zapowiada się jako wyjątkowo trudny orzech do zgryzienia, zważając również na rosnący z każdą edycją poziom prac. 

 

 

Prócz walki o tytuł The Best of Cake Festival Poland będziemy mogli oglądać także pokazy na żywo prezentujące tajniki sugarcraftingu oraz branżowe trendy. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowo bogata w imprezy i atrakcje towarzyszące. Co czeka na odwiedzających - szczegóły już wkrótce na facebookowym profilu festiwalu >>> KLIK!  

Słodka uczta rozpocznie się już niebawem - 23-24.10.2018

>>> Cake Festival Poland 

 

Bieżące wydanie czasopisma

W wakacyjnym Mistrzu Branży: Zdrowo i smacznie z Beatą Sadowską, zielona przyszłość cukiernictwa i świeżo mielona mąka w piekarniach

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji