...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Powalcz o tytuł Piekarza Roku!

Zbliża się kolejna edycja Święta Chleba i Piernika – imprezy, która wyrosła z tradycji jaworskiej ziemi, z bogato zapisanych kart jej historii. Jak zwykle w ostatni weekend wakacji na jaworskim rynku pojawią się mistrzowie piekarnictwa z całej Polski i z zagranicy, którzy prezentować będą swoje wypieki.

Oczywiście nie można zapomnieć o najważniejszym wydarzeniach tego święta – konkursach na Piekarza Roku i na Rzeźbę Piekarsko-Cukierniczą.

Kto może wziąć udział w konkursie na Piekarza Roku? Każdy piekarz lub właściciel piekarni, bez względu na wielkość piekarni, staż pracy w zawodzie czy długość prowadzenia piekarni. Ważne, żeby piekł zdrowy, smaczny i aromatyczny polski chleb. Kandydatów do tego tytułu mogą zgłaszać: czasopisma lokalne i branżowe, izby rzemieślnicze, cechy, samorządy, piekarnie oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP. O czym jeszcze należy pamiętać? Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 lipca 2018 r., zgaszenia można dokonać drogą elektroniczną: promocja@jawor.pl lub tradycyjną: Gmina Jawor, 59-400 Jawor, Rynek 1, z dopiskiem „Konkurs Piekarz Roku”. Będą one przyjmowane i analizowane przez kapitułę konkursu, która odwiedzi również wybrane piekarnie. Na co może liczyć Piekarz Roku 2018? Na pewno na promocję w mediach współpracujących z gminą Jawor oraz na pełne prawo do posługiwania się tym tytułem i umieszczania go na swoich wyrobach.

W przypadku konkursu na Rzeźbę Piekarsko-Cukierniczą termin zgłoszeń upływa nieco wcześniej, bo już 13 lipca (zgłoszenia należy nadsyłać na adres jak w przypadku konkursu na Piekarza Roku, pamiętając o dopisku: „Konkurs na Rzeźbę Piekarsko-Cukierniczą”). Jest on rozgrywany w dwóch kategoriach: rzeźby małej (do 5 kg) i rzeźby dużej (powyżej 5 kg). Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną ich liczbę. Ważne, żeby rzeźby były wykonane z ciasta chlebowego, piernikowego lub innego o wysokich walorach artystycznych, były wyrobem przestrzennym, trójwymiarowym, można korzystać z metalowych stelaży.

Regulaminy konkursów dostępne na stronie: www.schip.jawor.pl/konkursy.

Bieżące wydanie czasopisma

Rozwijać się mimo lockdownu. Bohaterskie kawiarnie otwarte w lockdownie... Lutowy Mistrz Branży

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji