...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Promocja blach zamykanych MAGOREX: 5 + 5 GRATIS

Skorzystaj z niebywałej promocji MAGOREX na blachy cukiernicze zamykane. Kupując 5 szt. blach otrzymasz dodatkowe 5 szt. GRATIS!

Promocją objęte są blachy aluminiowe o wymiarach 58x40x5 cm. Cena 155,00 zł netto / komplet. Promocja trwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasu. Blachy można zamówić w wygodny sposób przez sklep internetowy producenta:

www.sklep.magorex.pl

 

Zapytaliśmy właściciela MAGOREX pana Roberta Górkę, skąd pomysł na tak atrakcyjną promocję?

Chcemy wspierać polskich cukierników i piekarzy przez promowanie produktów ekonomicznych i energooszczędnych. Blachy zamykane są bardzo popularne na przykład w Niemczech. Niemieccy cukiernicy i piekarze dawno zorientowali się, że ten rodzaj blach jest bardziej ekonomiczny. Wypiekając ciasta w blachach z wyjmowanym jednym rantem (blachach zamykanych) oszczędzają na czasie. Jedyną rzeczą jaką robią po wypieczeniu, to wkładają te blachy z ciastem do automatycznej krajalnicy, która dzieli ciasto na równe kawałki.  W tych blachach przewożą ciasta do sklepów. Ciasto sprzedawane jest bezpośrednio z blachy w której zostało upieczone. Po zdjęciu jednego rantu ekspedientka w wygodny i szybki sposób może obsłużyć klientów wyjmując kawałek po kawałku. W ten sposób wyeksponowany wypiek doskonale wpisuje się w idee naturalnych domowych ciast. Dzięki blachom zamykanym piekarnia, bądź cukiernia oszczędza na czasie i na dodatkowym wyposażeniu, jak jednorazowe tace wystawowe czy kartony dekoracyjne, które i tak są w końcu wyrzucane.

Bieżące wydanie czasopisma

Na czym polega praca Bibliotekarza Zakwasów? Czym kieruje się w swojej piekarni Master Baker - Paweł Tkaczuk? Jakie są alternatywy dla białego cukru w wypiekach? I kto zajął podium na World Chocolate Masters 2022?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  promocja PLUS

  Zimowe gazetka PGD

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji