czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
 
 
 

Proszę zaznaczyć maksymalnie 5 pozycji.

 
rozwiń opcje

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Przegląd najmodniejszych kreacji... tortowych! 0

dodano ,Redakcja AU

Czym się różni drip i naked cake? Jak udekorować tort na wesele i czym zaskoczyć urodzinowych solenizantów? Dzięki naszemu przeglądowi tortów poznacie najmodniejsze techniki słodkiej dekoracji i zaskoczycie najbardziej wymagających klientów!

Z roku na rok świat cukiernictwa staje się coraz ciekawszy i piękniejszy! Obok masy cukrowej pojawiają się coraz to nowsze surowce, z których można wyczarować niezwykłe elementy do dekoracji ciast i tortów. Tort może być dziś cały w masie curkowej, pokryty idealnie gałdką polewą, zamszem albo... zupełnie pozbawiony polewy! Mogą go zdobić koronki, kwiaty, mozaiki, figurki... Albo też sam może przybrać niezwykły trójwymiarowy kształt! Najzdolniejsi polscy dekoratorzy oraz cukiernicy podzielili się z nami tajnikami zdobienia w poszczególnych technikach, dzięki czemu możemy zobaczyć przegląd aktualnych trendów: drip cake, naked cake, lukier królewski i quilling, torty malowane, obrotowe i kwiaty z kremu maślanego oraz wiele innych! Zapraszamy do przejrzenia katalogu!

 

Zainspiruj się i zakup potrzebne surowce oraz akcesoria. Na końcu katalogu znajdziecie przegląd wiodących firm, dzięki którym szybko i sprawnie zaopatrzycie się w niezbędne produkty do tworzenia najmodniejszych dekoracji w tym roku. 

Partnerzy działu: Bakels, PAN - Centrum Słodkiej Dekoracji, Torcik, Sempre, Callebaut, Zeelandia, Master Martini,  Komplet Polska

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe