...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Przegląd najmodniejszych kreacji... tortowych!

Czym się różni drip i naked cake? Jak udekorować tort na wesele i czym zaskoczyć urodzinowych solenizantów? Dzięki naszemu przeglądowi tortów poznacie najmodniejsze techniki słodkiej dekoracji i zaskoczycie najbardziej wymagających klientów!

Z roku na rok świat cukiernictwa staje się coraz ciekawszy i piękniejszy! Obok masy cukrowej pojawiają się coraz to nowsze surowce, z których można wyczarować niezwykłe elementy do dekoracji ciast i tortów. Tort może być dziś cały w masie curkowej, pokryty idealnie gałdką polewą, zamszem albo... zupełnie pozbawiony polewy! Mogą go zdobić koronki, kwiaty, mozaiki, figurki... Albo też sam może przybrać niezwykły trójwymiarowy kształt! Najzdolniejsi polscy dekoratorzy oraz cukiernicy podzielili się z nami tajnikami zdobienia w poszczególnych technikach, dzięki czemu możemy zobaczyć przegląd aktualnych trendów: drip cake, naked cake, lukier królewski i quilling, torty malowane, obrotowe i kwiaty z kremu maślanego oraz wiele innych! Zapraszamy do przejrzenia katalogu!

 

Zainspiruj się i zakup potrzebne surowce oraz akcesoria. Na końcu katalogu znajdziecie przegląd wiodących firm, dzięki którym szybko i sprawnie zaopatrzycie się w niezbędne produkty do tworzenia najmodniejszych dekoracji w tym roku. 

Partnerzy działu: Bakels, PAN - Centrum Słodkiej Dekoracji, Torcik, Sempre, Callebaut, Zeelandia, Master Martini,  Komplet Polska

Opcje filtrowania

 
 
 
 

Proszę zaznaczyć maksymalnie 5 pozycji.

 
rozwiń opcje

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji