...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Przyjazna Słodycz wspiera Fundację Mazurskim Dzieciom

„Eco Life Mazury” to wydarzenie dla dzieci zorganizowane przez Fundację Mazurskim Dzieciom. Impreza odbyła się w dniach 21-22 lipca 2012 roku w Domu Pracy Twórczej Polskiej Akademii Nauk w Wierzbie. „Przyjazna Słodycz” też tam była!

Celem imprezy była edukacja dzieci: „na wesoło”, w duchu i pod hasłem „Eco”. W ramach imprezy odbyły się warsztaty fitness oraz zdrowego stylu życia, gry i zabawy w plenerze, wycieczki, konkurs na projekt własnego ubioru, a także specjalna atrakcja „Przyjaznej Słodyczy” – tort. Pod okiem Mistrzów Cukiernictwa z Akademii Mistrza dzieci stworzyły bajkowy tort, który ozdobiły własnoręcznie ulepionymi figurkami z masy cukrowej.  Każde dziecko mogło zabrać jedną ze swoich figurek do domu. Wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli okazję spróbować łakoci Mistrzów Cukiernictwa,  upieczonych na bazie przyjaznych składników.

W Wierzbie nie zabrakło też gwiazd. Na imprezie pojawili się m.in. Małgorzata Pieńkowska, Maria Sadowska, Joanna Koroniewska, Jola Słoma, Mirek Trymbulak, Aleksandra Kobielak i Łukasz Jemioła. „Eco Life Mazury” było również okazją, by spotkać się z ekspertami Akademii Mistrza: Martą Truskolawską, Jackiem Kryszniem, Jackiem Ziębą i Mieczysławem Chojnowskim – Mistrzem Świata w Cukiernictwie i ambasadorem „Przyjaznej Słodyczy”.

Jak widać, tworzenie bajkowego tortu nie tylko dla dzieci było dobrą zabawą. Na zdjęciu Marta Truskolawska

"Indywidualne" lekcje u mistrza detalu Jacka Kryszenia

Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. Na zdjęciu Jacek Zięba w towarzystwie młodego adepta trudnej sztuki dekoracji

Ostatnie poprawki

Oto bajkowy tort. Czyżby inspiracją był wiersz Jana Brzechwy "Na Wyspach Bergamutach"? :)

Jacek Kryszeń, Marta Truskolawska i Mieczysław Chojnowski

„Przyjazna Słodycz” promuje ideę świadomego odżywiania, pokazując, że w wyrobach cukierniczych można również znaleźć przyjazne składniki. Program ma na celu budowanie świadomości mądrego i zrównoważonego odżywiania zarówno wśród rodziców, jak i dzieci. Właśnie dlatego „Przyjazna Słodycz” aktywnie uczestniczy w projektach prowadzonych z myślą o najmłodszych.

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji