...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

Puratos kupił od Grupy Werhahn 100% udziałów firmy „Diamant”

Diamant jest jednym z czołowych producentów składników piekarniczych w Austrii. Ma silną pozycję rynkową w Polsce i w Czechach. Jest także obecny w całej Europie Środkowo-Wschodniej za pośrednictwem dystrybutorów i partnerów oferujących produkty pod marką Diamant oraz pod markami własnymi.

„Zakup Grupy Diamant pozwoli nam zwiększyć obecność na rynku austriackim i wzmocnić naszą silną pozycję w Europie Środkowej i Wschodniej. Doświadczony zespół i solidna jednostka produkcyjna w Austrii, a także długa obecność Grupy Diamant na rynku, pozwolą nam dalej rozwijać sprzedaż w kraju, który odgrywa istotną rolę w Europie Centralnej i Wschodniej” – mówi Daniel Malcorps, Dyrektor Naczelny Grupy Puratos.

„Bardzo się cieszymy, ponieważ wraz z nabyciem firmy Diamant, obszar naszej działalności w Polsce i w Czechach znacząco się powiększy. Szczerze wierzymy, że dzięki silnej obecności na rynku lokalnym i usługom o doskonałej jakości, możemy realnie przyczynić się do rozwoju działalności austriackich piekarzy, cukierników i wytwórców czekolady, oferując im wsparcie Centrum Innowacji w Wels. Natomiast w Polsce i w Czechach, dzięki połączeniu sił Diamant i Puratos, będziemy w stanie znacznie rozszerzyć naszą ofertę produktów i usług.” – mówi Piet Sanders, Dyrektor ds. Rynku na Europę Północną i Wschodnią Grupy Puratos.

„Diamant stanowił nieodłączną część Grupy Werhahn od ponad dwudziestu lat. Korzystając z okazji, chcielibyśmy serdecznie podziękować członkom zarządu, a także wszystkim naszym pracownikom za ich dotychczasową pasję i entuzjazm. Ponieważ Grupa Werhahn zdecydowała się teraz skupić na trzech głównych obszarach swojej działalności: materiałach budowlanych, towarach konsumpcyjnych oraz usługach finansowych, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie Puratos będzie kontynuował pielęgnowanie wartości kultywowanych przez naszą rodzinną firmę. Jako że Puratos jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową grupą, jesteśmy przekonani, że zapewni firmie Diamant doskonałe możliwości rozwoju” – mówi Anton Werhahn, Prezes Grupy Werhahn.

Diamant jest firmą z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem, ma swoją siedzibę w Wels, w Austrii. Zatrudnia ponad 150 pracowników.

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji