...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Radom: wkrótce kolejna lekcja odżywiania z piekarzami

Jak radomscy piekarze promują pieczywo w szkołach? Przekonaj się sam! 12 marca br. w PSP nr 24 w Radomiu, w godz. 11 i 12 odbędą się kolejne spotkania w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Dieta kanapkowa smaczna i zdrowa".

Cech Piekarzy w Radomiu, działając wspólnie z Fundacją na Rzecz Wspierania i Promocji Piekarstwa i Cukiernictwa, zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Dieta kanapkowa smaczna i zdrowa", które odbędzie się 12 marca w PSP 24 przy ul. Powstańców Śląskich w Radomiu o godz. 11 i 12. W spotkaniu weźmie udział ponad 400 dzieci.

„Dieta kanapkowa…” ma obalić mit, że pieczywo tuczy. Wskazujemy na paradoks; w Polsce nastąpił znaczny spadek spożycia pieczywa: ze 104 kg w 1990 roku, do ok. 50 kg w 2013 r., za to, przybywa nam dzieci z nadwagą i otyłością. Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie! Powód? Złe odżywianie. Dlatego kampanię  oparliśmy na wiedzy naukowej – piramidzie żywieniowej. Węglowodany złożone są podstawą piramidy żywieniowej, stanowią podstawowe źródło energii szczególnie dla dzieci i młodzieży.

Kampania polega na: „systematycznej, szczegółowo zaplanowanej edukacji społeczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem młodego pokolenia Polaków; promowanie walorów żywieniowych pieczywa i rzetelna informacja o zasadach prawidłowego żywienia, czego wymiernym efektem będzie coraz powszechniejsze spożywanie przez dzieci i młodzież na drugie śniadanie kanapki ze świeżego pieczywa”. Kampanią społeczną wpisujemy się w nurt ludzi zaangażowanych w zmianę złych nawyków żywieniowych. Jak podkreśla prof. dr hab. Mirosław Jarosz, dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia: „Za priorytetowe zadanie, podobnie jak instytucje odpowiedzialne za zdrowie w Europie i Ameryce, uznajemy walkę z nadwagą i otyłością”(PPiC, czerwiec 2013).  

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji