...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Bielmar, materiał promocyjny

Rajdowa Śniadaniowa! – Bielmar sponsoruje kierowcę rajdowego

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” sponsorują kierowcę rajdowego Grzegorza Miksę, startującego w zespole z pilotem Michałem Lipowieckim w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska 2014. To już trzeci rok satysfakcjonującej dla obu stron współpracy.

W tegorocznym sezonie, Spółka Bielmar wspiera finansowo starty załogi Grzegorza Miksy nowym samochodem - Subaru Impreza STI. Kierowca promuje markę Śniadaniowa z portfolio sponsora, w kontekście ważnych dla każdego sportowca zasad prawidłowego odżywiania i aktywnego stylu życia.

Spółka Bielmar silnie wspiera lokalne inicjatywy społeczne, kulturalne i sportowe w regionie Bielska-Białej. Jesteśmy mocno związani z naszym najbliższym otoczeniem, a będąc spółką pracowniczą czujemy się tym bardziej w obowiązku aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciach ważnych dla naszych udziałowców. Wsparcie młodego, świetnie rokującego sportowca ze Śląska jest dla nas doskonałą okazją do promocji racjonalnego odżywiania, którego ważnym elementem jest wartościowe śniadanie - mówi Aleksander Szałajko, starszy specjalista ds. komunikacji w Spółce Bielmar. Poprzez działania sponsoringowe, chcemy zbudować świadomość marki Śniadaniowa i akcji Śniadaniowa Klasa wśród pasjonatów rajdów, mężczyzn zainteresowanych aktywnym stylem życia - dodaje A. Szałajko.

Najbliższy start teamu Grzegorza Miksy zaplanowano 17 maja br. podczas 4 Rajdu Zamkowego w Będzinie.

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji