czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Rogale świętomarcińskie z potwierdzoną jakością 0

dodano ,Redakcja AS

Cech Cukierników i Piekarzy w Poznaniu oraz Wielkopolska Izba Rzemieślnicza we współpracy z Urzędem Miasta Poznania zapraszają na uroczyste wręczenie potwierdzeń jakości uzyskania praw do wytwarzania Produktu Chronionego Oznaczeniem Geograficznym „ROGALA ŚWIĘTOMARCIŃSKIEGO”

Jakość ma znaczenie

Od kilku lat poznańscy cukiernicy systematycznie i konsekwentnie budują markę rogala świętomarcińskiego. Od niedawna prowadzony jest system jego certyfikacji, którego celem jest zadbanie o jakość wyrobu. Dzięki temu rogale cały czas utrzymują swoje walory smakowe i estetyczne. Rogal świętomarciński stał się również chronionym produktem regionalnym.

Zachęcamy do zapoznania się z historią rogali świętomarcińskich, dostępną TUTAJ.

Certyfikaty

5 listopada 2015 r. o godz. 11.00 w sali Reprezentacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu Al. Niepodległości 2 odbędzie się uroczystość wręczania potwierdzeń jakości uzyskania praw do wytwarzania Produktu Chronionego Oznaczeniem Geograficznym "Rogala Świętomarcińskiego".

Po uroczystości wręczenia potwierdzeń każdy łasuch i smakosz, który przybędzie w tym dniu na ul. Niezłomnych 2 – gmach Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu – zostanie poczęstowany Rogalami Świętomarcińskimi, podarowanymi przez cukierników i piekarzy. 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe