...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Administrator

Rogale tradycyjnie na 11 listopada

Rogale od e-torty zamawiane z akcji Allerogal wspierają co roku różne akcje charytatywne – w tym roku złotówka od każdego sprzedanego rogala przekazana zostanie na rzecz Drużyny Szpiku

Rogale Świętomarcińskie sprzedawane są przez cały rok, jednak wyjątkową popularnością cieszą się zwłaszcza 11 listopada, gdy w Poznaniu świętowane są imieniny ulicy Święty Marcin. Dzień ten jest wyjątkowy zarówno dla mieszkańców miasta, jak i przybywających tłumnie turystów. Rogale Świętomarcińskie są też znane i uwielbiane na całym świecie i właśnie dlatego e-torty umożliwiają Wam zamawianie ich online.

 

Słodkości, które zna cały świat
Rogale co roku kupowane są dosłownie w tonach! Sprzedawane są tylko przez cukiernie, które uzyskały specjalny certyfikat Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego, co gwarantuje ich niezmienną recepturę oraz wagę. Rogale od e-torty pochodzą od certyfikowanych i sprawdzonych poznańskich cukierni, które dbają o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu rogale co rok są tak samo pyszne.

Legendarne Rogale, które pomagają
Rogale od e-torty zamawiane z akcji Allerogal wspierają co roku różne akcje charytatywne – w tym roku złotówka od każdego sprzedanego rogala przekazana zostanie na rzecz Drużyny Szpiku. Rogale pośredniczą więc w pomocy innym nie tylko w legendach o świętym Marcinie i poznańskich cukiernikach, ale także tu i teraz – dzięki wszystkim zamawiającym!

Bieżące wydanie czasopisma

W wakacyjnym Mistrzu Branży: Zdrowo i smacznie z Beatą Sadowską, zielona przyszłość cukiernictwa i świeżo mielona mąka w piekarniach

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji