dodano , Administrator

Rogale tradycyjnie na 11 listopada

Rogale od e-torty zamawiane z akcji Allerogal wspierają co roku różne akcje charytatywne – w tym roku złotówka od każdego sprzedanego rogala przekazana zostanie na rzecz Drużyny Szpiku

Rogale Świętomarcińskie sprzedawane są przez cały rok, jednak wyjątkową popularnością cieszą się zwłaszcza 11 listopada, gdy w Poznaniu świętowane są imieniny ulicy Święty Marcin. Dzień ten jest wyjątkowy zarówno dla mieszkańców miasta, jak i przybywających tłumnie turystów. Rogale Świętomarcińskie są też znane i uwielbiane na całym świecie i właśnie dlatego e-torty umożliwiają Wam zamawianie ich online.

 

Słodkości, które zna cały świat
Rogale co roku kupowane są dosłownie w tonach! Sprzedawane są tylko przez cukiernie, które uzyskały specjalny certyfikat Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego, co gwarantuje ich niezmienną recepturę oraz wagę. Rogale od e-torty pochodzą od certyfikowanych i sprawdzonych poznańskich cukierni, które dbają o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu rogale co rok są tak samo pyszne.

Legendarne Rogale, które pomagają
Rogale od e-torty zamawiane z akcji Allerogal wspierają co roku różne akcje charytatywne – w tym roku złotówka od każdego sprzedanego rogala przekazana zostanie na rzecz Drużyny Szpiku. Rogale pośredniczą więc w pomocy innym nie tylko w legendach o świętym Marcinie i poznańskich cukiernikach, ale także tu i teraz – dzięki wszystkim zamawiającym!

Bieżące wydanie czasopisma

Bardziej pastry czy tylko chef? Maciej Rosiński opowiada, dlaczego warto połączyć kuchnię i cukiernię w jeden warsztat doskonałego smaku. Ponadto - dużo o chlebie, również tym sprzedawanym online, bio i takim, który tworzy jedyny w Polsce piekarz z dyplomem Le Cordon Bleu! Zobaczcie, co czeka na Was w nowym wydaniu!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji