czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Rogale tradycyjnie na 11 listopada 0

dodano ,Administrator

Rogale od e-torty zamawiane z akcji Allerogal wspierają co roku różne akcje charytatywne – w tym roku złotówka od każdego sprzedanego rogala przekazana zostanie na rzecz Drużyny Szpiku

Rogale Świętomarcińskie sprzedawane są przez cały rok, jednak wyjątkową popularnością cieszą się zwłaszcza 11 listopada, gdy w Poznaniu świętowane są imieniny ulicy Święty Marcin. Dzień ten jest wyjątkowy zarówno dla mieszkańców miasta, jak i przybywających tłumnie turystów. Rogale Świętomarcińskie są też znane i uwielbiane na całym świecie i właśnie dlatego e-torty umożliwiają Wam zamawianie ich online.

 

Słodkości, które zna cały świat
Rogale co roku kupowane są dosłownie w tonach! Sprzedawane są tylko przez cukiernie, które uzyskały specjalny certyfikat Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego, co gwarantuje ich niezmienną recepturę oraz wagę. Rogale od e-torty pochodzą od certyfikowanych i sprawdzonych poznańskich cukierni, które dbają o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu rogale co rok są tak samo pyszne.

Legendarne Rogale, które pomagają
Rogale od e-torty zamawiane z akcji Allerogal wspierają co roku różne akcje charytatywne – w tym roku złotówka od każdego sprzedanego rogala przekazana zostanie na rzecz Drużyny Szpiku. Rogale pośredniczą więc w pomocy innym nie tylko w legendach o świętym Marcinie i poznańskich cukiernikach, ale także tu i teraz – dzięki wszystkim zamawiającym!

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe