...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Martin Braun Sp.zo.o., materiał promocyjny

Owoce w żelu Malina – nowość od Grados

Grados, lider na rynku półproduktów cukierniczych, poszerzył swoją ofertę o kolejny produkt z linii „Owoce w żelu”. Od czerwca na rynku dostępna jest nowość „Owoce w żelu MALINA Grados” – wysokiej jakości dodatek cukierniczy, zawierający aż 67% owoców.

„Owoce w żelu MALINA Grados” to kolejny smak, w cenionej od lat przez cukierników linii produktów „Owoce w żelu”. Nowy produkt zawiera aż 67% widocznych specjalnie wyselekcjonowanych owoców maliny i jest gotowy do użycia bezpośrednio z wiaderka, tj. nie wymaga dodatkowej obróbki. Wysoka jakość półproduktu zapewnia komfort pracy cukiernika: nie przenika warstw deserów, nie nasącza wyrobu gotowego, nadaje się do stosowania na zimno i na ciepło.

 „Owoce w żelu MALINA Grados” to wysokiej jakości produkt, który nie zawiera dodatkowych barwników, ani glutenu, posiada atrakcyjny wygląd: cząstki owocu w błyszczącym i klarownym żelu, który nie zmienia swoich właściwości, bez względu na formę zastosowania. Jest idealny, zarówno do dekoracji, jak i do nadziewania – informuje Julia Marzec, Główny Technolog Grados sp. z o.o.

Nowy produkt Grados posiada szerokie zastosowanie: do dekoracji ciast po wypieku, deserów oraz gofrów. Idealny do przekładania blatów różnego typu ciast oraz jako dekoracja lodów i deserów lodowych. Dostępny jest w wygodnych plastikowych wiaderkach po 3 kg.

Obecnie produkt jest dostępny w specjalnej promocji. Szczegóły u Przedstawicieli Handlowych oraz Technologów Cukierników.

W linii „Owoce w żelu” dostępne są także: jagoda, truskawka, wiśnia, czerwona porzeczka, czarna porzeczka. Więcej informacji na www.grados.com.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji