...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Comprital, materiał promocyjny

Ruszają zapisy na warsztaty lodziarskie w firmie Comprital

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty lodziarskie prowadzone przez włoskich mistrzów Emanuele Di Biase oraz Roberto Botturi. Podajemy kolejne terminy warsztatów: 16, 17,18 maja 2017r.

Czy wiecie, że istnieją lody, których jedzenie korzystnie wpływa na naszą sylwetkę?
Zaprezentuje je włoski mistrz lodziarstwa i pasjonat sportu - Roberto Botturi.

Włochy to światowa stolica lodów i nic dziewnego, że właśnie z tego kraju pochodzi wielu znakomitych mistrzów lodziarstwa. Czym z tego grona wyróżnia się Roberto Botturi? Uwielbia nie tylko tworzyć gelato, ale i uprawiać sport. I właśnie te dwie pasje postanowił ze sobą połączyć!* * *

 
Jest również wykwalifikowanym szefem kuchni, a z racji na dbałość o dobry stan zdrowia od wielu lat studiuje wpływ poszczególnych składników na ludzki organizm. Na swoich pokazach prezentuje różnego rodzaju zdrowe i funkcjonalne alternatywy dla tradycyjnych potraw i słodkości. Prezentuje patent na lody proteinowe o obniżonej zawartości tłuszczu. A ponadto pyszne shaki, naleśniki biszkopty...  Takie smakołyki nie tylko można, ale nawet trzeba jeść w tym sezonie by cieszyć się doskonałą sylwetką na plaży!

Comprital Polska, Stanisławowo 52C, 05-180 Pomiechówek
16,17,18 maja 2017
Zapisy: tel. 506-065-680Bieżące wydanie czasopisma

Dariusz Rajewski, Konrad Tota i Michał A. Molenda – 3 różne perspektywy i patenty na rozwój rzemieślniczych firm. Gadżety rzemieślnika – sprawdź, w jakie urządzenia i akcesoria zbroją się współcześni cukiernicy, piekarze i czekoladziarze w Polsce. Zobacz sklep firmowy dopasowany do rzeczywistości!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji