...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Comprital, materiał promocyjny

Ruszają zapisy na warsztaty lodziarskie w firmie Comprital

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty lodziarskie prowadzone przez włoskich mistrzów Emanuele Di Biase oraz Roberto Botturi. Podajemy kolejne terminy warsztatów: 16, 17,18 maja 2017r.

Czy wiecie, że istnieją lody, których jedzenie korzystnie wpływa na naszą sylwetkę?
Zaprezentuje je włoski mistrz lodziarstwa i pasjonat sportu - Roberto Botturi.

Włochy to światowa stolica lodów i nic dziewnego, że właśnie z tego kraju pochodzi wielu znakomitych mistrzów lodziarstwa. Czym z tego grona wyróżnia się Roberto Botturi? Uwielbia nie tylko tworzyć gelato, ale i uprawiać sport. I właśnie te dwie pasje postanowił ze sobą połączyć!* * *

 
Jest również wykwalifikowanym szefem kuchni, a z racji na dbałość o dobry stan zdrowia od wielu lat studiuje wpływ poszczególnych składników na ludzki organizm. Na swoich pokazach prezentuje różnego rodzaju zdrowe i funkcjonalne alternatywy dla tradycyjnych potraw i słodkości. Prezentuje patent na lody proteinowe o obniżonej zawartości tłuszczu. A ponadto pyszne shaki, naleśniki biszkopty...  Takie smakołyki nie tylko można, ale nawet trzeba jeść w tym sezonie by cieszyć się doskonałą sylwetką na plaży!

Comprital Polska, Stanisławowo 52C, 05-180 Pomiechówek
16,17,18 maja 2017
Zapisy: tel. 506-065-680Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji