...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Savpol, materiał promocyjny

Savpol zaprasza na kolejną edycję Seminariów Lodziarskich

Seminaria lodziarskie Savpol to zaprezentowanie najnowszych trendów, nowości, rozwiązań i produktów, które premierę miały na największych targach lodziarskich SIGEP na początku roku 2019.

Spotkania wspierają Partnerzy Savpol - czołowe firmy działające w branży: Fabbri, Valmar, Miran Ice Cones, Coldelite, Malongo, Dotykacka i Litex, które oferują rozwiązania dopasowane do obecnych wymagań rynku. Wszystko to, by umożliwić rozwój biznesu i spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W tym roku firma przygotowała wiele nowości - nie tylko lodowych! Do zdobycia 16 TV i 80 tabletów. A to nie koniec dobrych informacji, bo w tym roku seminaria odbędą się również w nowej lokalizacji – w Warszawie!

Organizator zaprasza na spotkania w 8 miastach (Gdańsk - 11 marca, Grudziądz - 12 marca, Warszawa - 14 marca, Poznań - 15 marca, Wrocław - 18 marca, Czeladź - 19 marca, Kraków - 21 marca, Rzeszów - 22 marca).


Więcej informacji na: www.savpol.pl/seminaria-lodziarskie-2019

Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji