...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

Selecta MB najlepszym produktem

Selecta MB od Kruszwicy zdobyła 1 miejsce w konkursie na „Najlepszy produkt SweetTARGi 2017” w kategorii komponent.

Margaryna do wypieków Selecta MB to produkt, odpowiadający na potrzebę tzw. "czystej etykiety" – czyli  korzystania z produktów wolnych od konserwantów, wzmacniaczy smaku, barwników, czy sztucznych aromatów.

Rozporządzenie 1169/2011 zobowiązało producentów żywności (w tym cukierników i piekarzy) do podawania pełnej listy składników wyrobu gotowego.  Obecnie jej umieszczenie zajmuje zazwyczaj największą część na finalnej etykiecie. Tylko 3 składniki Selecty MB pozwalają w znacznym stopniu zminimalizować liczbę składników na etykiecie produktu finalnego. Dzięki temu pozostaje miejsce na dodatkowe informacje (tj. tabela wartości odżywczej, komunikaty marketingowe dotyczące wyrobu i zakładu produkcyjnego itd).  Margaryna do wypieków Selecta MB pozbawiona jest barwnika, aromatu czy soli, co nie zaburza smaku i zapachu finalnego  produktu, dając szerokie możliwości  zastosowania w przygotowaniu wypieków oraz kremów.

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji