...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

Seminarium praktyczne i zwiedzanie zakładu produkcyjnego GOM Owczarek - relacja

W dniu 6 marca 2012 r. w Bełchatowie odbyło się seminarium branżowe firmy CSB-System, producenta kompleksowych rozwiązań IT dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego.

Szybkość, jakość, solidność – oto jak należy funkcjonować na niełatwym rynku zmieniających się uwarunkowań dla prowadzenia działalności i dużej konkurencji. Firma CSB-System podczas seminarium przedstawiła wybrane rozwiązania z bogatego portfolio produktów systemu ERP, opracowane z myślą o realizacji wymagań branży piekarskiej i cukierniczej.

W części teoretycznej prelegenci przedstawili zagadnienie integracji procesów zakładowych i możliwości optymalizacji wynikające z centralnego zarządzania informacją. Była mowa o zarządzaniu trasami w systemie informacji i optymalizacji tras, o zarządzaniu sklepami firmowymi wraz ze zintegrowanym rozwiązaniem dla kas, o wybranych wariantach organizacji produkcji, kompletacji, wysyłki i całej logistyki; szczególną uwagę zwrócono na mobilną, bezpapierową organizację procesów już z chwilą przyjęcia surowca, prowadzenia magazynów, kontroli jakości aż do sprzedaży bezpośredniej „van selling”.

W części praktycznej uczestnicy seminarium zapoznali się z możliwościami oprogramowania CSB-System, wdrożonego w zakładzie produkcyjnym GOM Owczarek w Kamieńsku.

Goście seminarium: właściciele, przedstawiciele kadry menadżerskiej, kierownicy działów zainteresowani wykorzystywaniem integracji i informacji w zarządzaniu mogli przekonać się w praktyce, jakich narzędzi rzeczywiście potrzebują zakłady piekarskie, by osiągnąć znaczne korzyści i zagwarantować sobie stabilną pozycję rynkową dzięki sprawnej organizacji procesów.

 

Firma CSB-System pragnie serdecznie podziękować Panom Grzegorzowi i Bartłomiejowi Owczarek za możliwość zorganizowania części praktycznej seminarium w ich zakładzie produkcyjnym.

Informacje o planowanych szkoleniach:

tel.: 71 326 71 80

e-mail: marketing@csb-system.pl

www.csb-system.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Rzemieślniczy chleb, wegańskie lody, niebieskie koktajle, paprotki w tortach, mąka z bananów... a wszystko to pod wspólnym szyldem - pasji i spójności. Te dwa słowa doskonale przystają też do prac Jowity Woszczyńskiej. Zapraszamy.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji