...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Sensobus: przystanek Piekarnia Putka

16-18 września br. do Warszawy-Wesołej przyjedzie Sensobus – mobilne laboratorium sensoryczne wykorzystywane do przeprowadzania badań konsumenckich w branży piekarniczo-cukierniczej. Celem badania jest poznanie opinii mieszkańców Wesołej i okolic na temat nowości piekarniczych przygotowanych przez Piekarnię Putka.

16-17 września Sensobus zaparkuje przy ulicy Wspólnej 24, a 18 września przy ulicy Trakt Brzeski 62 na parkingach Delikatesów K&M w Wesołej. W godzinach 10.00-18.00 przechodnie będą zapraszani do udziału w degustacji nowości zaproponowanych przez Piekarnię Cukiernię Putka, która jest pomysłodawcą i organizatorem akcji.

Piekarnie Cukiernie Putka to firma rodzinna, której tradycja piekarska sięga 1918 r. Obecnie oferuje ponad 200 wypieków piekarskich i cukierniczych dostarczanych do 600 odbiorców na terenie Warszawy i okolic. Od lat ceniona jest przez konsumentów za oferowanie wyrobów piekarniczych łączących tradycję z nowoczesnością.

Przygotowując produkty piekarnicze, zawsze wsłuc(...)my się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W najbliższych dniach chcemy zaprosić mieszkańców Wesołej i okolic w podróż do krainy smaków piekarniczych. W laboratorium Sensobus zapytamy naszych klientów, jaka jest ich opinia o proponowanych przez nas trzech nowościach piekarniczych. Są to: bułka paluch ze szpinakiem, bagietka z ziarnami oraz chleb z kaszą gryczaną – mówi Zuzanna Putka-Twardowska.

Sensobus jest własnością firmy Puratos, oferującej innowacyjne rozwiązania dla piekarnictwa, cukiernictwa i producentów czekolady. Laboratorium mieści się w dwupoziomowym pojeździe, który swoimi rozmiarami przekracza wielkość standardowego tira. Konstrukcja Sensobusa – wysuwane z dachu drugie piętro oraz nowoczesne wyposażenie - sprawia, że pojazd przyciąga setki gości dziennie. Do obecnej chwili przebadał ponad 100 330 konsumentów w Europie.

Wyniki badań przeprowadzonych przy użyciu Sensobusa posłużą piekarni Putka do stworzenia produktów odpowiadających preferencjom smakowym mieszkańców Wesołej.

 źródło: Puratos Polska Sp. z o.o.

Bieżące wydanie czasopisma

Pączkowe trendy, karnawał po francusku, włoskie chleby, przegląd firm szkoleniowych!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji