czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Sięgnij po Złoty Medal NATURA FOOD 2016 0

dodano ,Redakcja AK

Wyróżniasz się certyfikowaną żywnością ekologiczną, produkujesz z poszanowaniem tradycyjnych receptur? Masz wszelkie podstawy, by ubiegać się o Złoty Medal NATURA FOOD! Weź udział w prestiżowych targach żywności naturalnej i ekologicznej w Polsce, i zawalcz o najwyższe trofeum...

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w największej i najbardziej prestiżowej imprezie branży produktów naturalnych i ekologicznych w Polsce. Jeśli jesteś właścicielem ekologicznej piekarni, produkujesz naturalne lody lub inne wyroby cukiernicze – nie może Cię zabraknąć na 9. Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD, które odbędą się w Łodzi w terminie 7-9.10.2016 r. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 sierpnia br. Szczegółowe informacje: www.naturafood.pl   

Weź udział w konkursie dla Wystawców o Złoty Medal NATURA FOOD 2016 – zgłoś swój produkt już dziś! Jak co roku, wszystkich wystawców Targów NATURA FOOD zapraszamy do udziału w konkursie o Złoty Medal NATURA FOOD, który ma na celu promocję najlepszych wyrobów prezentowanych podczas targów. Profesjonalne jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, oceniać będzie produkty naturalne, regionalne i ekologiczne w 6 kategoriach.

Złoty Medal NATURA FOOD to już rozpoznawalny i uznany w branży znak, którym laureaci chwalą się zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze do 9 września – jest to termin dostarczenia kompletnej dokumentacji dotyczącej zgłaszanego produktu. Dokumentacja zgłaszanego Produktu powinna być przygotowana w języku polskim, w formie elektronicznej (płyta CD, DVD, karta pamięci, pendrive) i nie może przekraczać 50 Mb. Powinna zostać dostarczona na adres MTŁ pocztą tradycyjną. Dokumentacja nie przekraczająca 10 Mb może być przesłana e-mailem na adres a.szczepaniak@targi.lodz.pl (za potwierdzeniem odbioru).

 Regulamin Konkursu oraz kartę zgłoszenia (.pdf lub .doc) można pobrać z naszej strony internetowej - TUTAJ

Wszystkie produkty zgłoszone do konkursu wezmą udział, już po raz trzeci, w PLEBISCYCIE PUBLICZNOŚCI na najlepszy produkt zgłoszony do Konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD 2016.
W terminie 7-9 października 2016 r. będzie można głosować, wypełniając ankietę dostępną na naszym fanpagu na FACEBOOKu.

ZAPRASZAMY!!!

 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe