dodano , Redakcja AK

Sięgnij po Złoty Medal NATURA FOOD 2016

Wyróżniasz się certyfikowaną żywnością ekologiczną, produkujesz z poszanowaniem tradycyjnych receptur? Masz wszelkie podstawy, by ubiegać się o Złoty Medal NATURA FOOD! Weź udział w prestiżowych targach żywności naturalnej i ekologicznej w Polsce, i zawalcz o najwyższe trofeum...

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w największej i najbardziej prestiżowej imprezie branży produktów naturalnych i ekologicznych w Polsce. Jeśli jesteś właścicielem ekologicznej piekarni, produkujesz naturalne lody lub inne wyroby cukiernicze – nie może Cię zabraknąć na 9. Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD, które odbędą się w Łodzi w terminie 7-9.10.2016 r. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 sierpnia br. Szczegółowe informacje: www.naturafood.pl   

Weź udział w konkursie dla Wystawców o Złoty Medal NATURA FOOD 2016 – zgłoś swój produkt już dziś! Jak co roku, wszystkich wystawców Targów NATURA FOOD zapraszamy do udziału w konkursie o Złoty Medal NATURA FOOD, który ma na celu promocję najlepszych wyrobów prezentowanych podczas targów. Profesjonalne jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, oceniać będzie produkty naturalne, regionalne i ekologiczne w 6 kategoriach.

Złoty Medal NATURA FOOD to już rozpoznawalny i uznany w branży znak, którym laureaci chwalą się zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze do 9 września – jest to termin dostarczenia kompletnej dokumentacji dotyczącej zgłaszanego produktu. Dokumentacja zgłaszanego Produktu powinna być przygotowana w języku polskim, w formie elektronicznej (płyta CD, DVD, karta pamięci, pendrive) i nie może przekraczać 50 Mb. Powinna zostać dostarczona na adres MTŁ pocztą tradycyjną. Dokumentacja nie przekraczająca 10 Mb może być przesłana e-mailem na adres a.szczepaniak@targi.lodz.pl (za potwierdzeniem odbioru).

 Regulamin Konkursu oraz kartę zgłoszenia (.pdf lub .doc) można pobrać z naszej strony internetowej - TUTAJ

Wszystkie produkty zgłoszone do konkursu wezmą udział, już po raz trzeci, w PLEBISCYCIE PUBLICZNOŚCI na najlepszy produkt zgłoszony do Konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD 2016.
W terminie 7-9 października 2016 r. będzie można głosować, wypełniając ankietę dostępną na naszym fanpagu na FACEBOOKu.

ZAPRASZAMY!!!

 

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, w czym tkwi cukierniczy geniusz Michała Wiśniewskiego i Patryka Szczepańskiego. Dowiedz się, jakie lodowe petardy i hity przygotowuje polska elita lodziarzy. Sprawdź, co będzie królowało lub szokowało w lodach przez najbliższe miesiące! Nie zwlekaj i sięgnij po najlepszą lekturę w branży!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji