...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Sklep Mistrza Branży – kupuj wiedzę online

Książki, prenumerata, szkolenia– dziś wiedzę można kupić szybko i bezproblemowo przez Internet. Również w naszym sklepie online. Sprawdź już teraz i rozwijaj w sobie Mistrza z nami!

Dziś, jak nigdy wcześniej, do rozwoju własnego i firmy na mistrzowskim poziomie potrzebna jest wiedza w szerokim zakresie: biznesowa, marketingowa, w tym posługiwanie się social mediami, a także znajomość trendów w piekarstwie, cukiernictwie czy lodziarstwie oraz podążanie za nowymi technikami i technologiami.
Wiedza pewna, sprawdzona, tworzona przez profesjonalistów.
Wiedza dostępna w JEDNYM miejscu, na wyciągnięcie ręki, bez wychodzenia z domu, czyli wiedza dostępna w Mistrzu Branżu on-line!

W sklepie Mistrza Branży mistrzbranzy.sky-shop.pl zaopatrzysz się w:

1. prenumeratę Mistrza Branży,
2. wydania archiwalne Mistrza Branży oraz Mistrza Dekoracji
3. profesjonalne szkolenia – to aktualnie jedna z najlepszych możliwości rozwoju własnego oraz firmy, jak: szkolenia zwiększające skuteczność komunikacji, narzędzia podnoszące sprzedaż, a także wszystko to co pomoże ci odkryć nowe sposoby zarzadzania biznesem i pracownikami. Uchylając rąbka tajemnicy, już jesienią w naszym sklepie dostępne będą branżowe szkolenia on-line.

4. książki, w tym nasz bestsellerowy poradnik "Opracowywania etykiet" oraz wyjątkową publikację Alana Dunna "Wielka kolekcja dekoracji ciast". 

Wejdź >>> http://mistrzbranzy.sky-shop.pl/, korzystaj z szerokiej oferty i rozwijaj w sobie Mistrza z Mistrzem Branży już dziś! 

Bieżące wydanie czasopisma

Wakacyjny Mistrz Branży - uczciwy chleb, zioła i czekolada w lodach, kwiaty w ciastkach i wiele innych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji