czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Sklep firmowy jeszcze atrakcyjniejszy 0

dodano ,Redakcja AU

Marketing, oświetlenie, aranżacja wnętrza oraz jakość obsługi - oto składowe wizytówki jaką jest sklep firmowy. My piszemy o obowiązujących trendach oraz innowacjach. Zapoznaj się z naszym dodatkiem specjalnym i wprowadź korzystne zmiany w swoim sklepie już dziś!

Sklep firmowy to swego rodzaju wizytówka całej firmy. Co zrobić by ta wizytówka była jeszcze atrakcyjniejsza? Tak by zapadała w pamieć oraz kojarzyła się z najwyższym standardem? Trzeba o ten standard zadbać. Podążać za trendami i wciąż pamiętać, że liczy się każdy detal oraz obsługa każdego pojedynczego klienta. 

W naszym dodatku specjalnym znajdziecie informacje dotyczące każdej składowej, która wpływa na to jak wygląda sklep firmowy. Piszemy o nowych standardach obsługi, pokazujemy nowoczesne aranżacje wnętrz, podpowiadamy jak powinno być zainstalowane oświetlenie, a także prezentujemy nowoczesne technologie marketingu i doradzamy jak wykonac efektywną integrację w systemie IT. 

Współcześnie nie tylko liczy się sam asortyment sklepu. Trzeba umieć go sprzedać, jednak nie w sposób nachalny. Sprzedawca powinien być dziś specjalistą danej dziedziny, który w czasie rozmowy stanie się doradzcą każdego klienta. To ktoś, kto spełni również emocjonalne oczekiwania klienta. 

Podobnie rzecz ma się z aranżacją samego sklepu, bez względu na to czy to lokal z maszynami technologicznymi czy też mała cukiernia. W każdym przypadku należy myśleć o nim dwutorowo, tzn. pamiętać, że ma spełnić nie tylko funkcję "pomieszczenia", które jest przede wszystkim czyste i funkcjonalne. Ale też oddać charakter działalności i sprawić, że klient będzie chciał pozostać na miejscu jak najdłużej.

Temu służą też niekonwecjonalne pomysły, którym sprzyja rozwój nowoczesnych technologii. Jak wykorzystać Internet, a także takie nowinki jak hologramy w sklepie firmowym? I jak zintegrować sprzdaż online z tradycyjną formą sprzedaży? Zapraszamy do lektury naszego dodatku "Sklep firmowy"! 

>>> KLIK!

 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe