...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Słodkie podarunki dla taty od Wedla!

Każdy dzień jest dobry, by podziękować tacie za jego troskę. Jednak Dzień Ojca to szczególna okazja, kiedy warto przygotować dla niego coś, co sprawi mu radość. Produkty Wedla są do tego idealne i dzięki nim w tym dniu każdy tato poczuje się wyjątkowo! Podaruj mu odrobinę słodyczy, która inspiruje i otwiera na nowe doznania.

Pamiętasz, kto uczył Cię jazdy na rowerze, kto pomagał przy rozwiązywaniu skomplikowanych zadań z matematyki? Kto najgłośniej kibicował Ci na pierwszym ważnym meczu? Tak, to tata uczestniczył we wszystkich ważnych wydarzeniach twojego dzieciństwa, dlatego chcąc podziękować za te chwile, podaruj mu coś wyjątkowego, na przykład Baryłki, dostępne w wersji Cocktail i Classic.

 Daj swojemu tacie ponieść się czekoladowej intensywności, z pewnością doceni on ich wyrafinowany smak i oryginalny kształt.  

 

 


Jeśli Twój tata lubi intensywne, czekoladowe smaki, wybierz dla niego Torcik Wedlowski. Przepyszny kruchy wafel przekładany kremem orzechowym, oblany oryginalną wedlowską czekoladą z ręcznie wykonaną dekoracją sprawi, że Twój tata poczuje się naprawdę wyjątkowo. Zainspiruj go do odkrywania codziennych przyjemności, 23 czerwca i nie tylko!

 

 


Kolejną propozycją Wedla na wyjątkowy prezent dla taty są czekoladki WedLove. Dwuwarstwowe pralinki w kształcie serca, zachwycają oryginalnym smakiem i uroczym wyglądem, a przy okazji będą przemiłym prezentem, który osłodzi chwile w tym szczególnym dniu.


Jeśli Twój tata ceni klasyczną elegancję i wyszukane smaki, bombonierka Chopin będzie dla niego idealnym podarunkiem. Opakowanie czekoladek skrywa w sobie całą gamę przepysznych smaków. Podaruj swemu tacie nutkę czekoladowej przyjemności!

Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji