...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Spotkanie z robotem

Według badaczy Oxfordu w ciągu najbliższych 30 lat roboty zastąpią nawet połowę pracy ludzi i jest to proces nieuchronny. Które decyzje powierzyć w ich ręce już teraz? I jak przygotować na to firmę? Odpowiedzi udzielą eksperci.

Roboty symulujące pracę człowieka to już nie przyszłość, ale teraźniejszość. Znajdują zastosowanie w największych gospodarkach świata, wykonując powtarzalne czynności wcześniej powierzane ludziom. Zadania o różnych stopniu skomplikowania wykonują samodzielnie i automatycznie. Wysyłają przelewy, księgują i naliczają urlopy. Mowa tu oczywiście nie o robotach typu R2-D2 czy C-3PO, znanych z „Gwiezdnych Wojen”, a o programach komputerowych. A konkretnie o technologii RPA, w Polsce zwanej zrobotyzowaną automatyzacją procesów.

Technologia RPA na początku może wydać się zagadnieniem na miarę fizyki kwantowej, ale nic bardziej mylnego. Z powodzeniem wdrożyć ją może każda organizacja. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić i jak przygotować do tego pracowników. Gdzie znaleźć odpowiedzi? Na konferencji organizowanej we Wrocławiu 26 października przez spółkę Impel Business Solutions. Rejestracja uczestników już ruszyła!

 

Robot potrzebny od zaraz

Konferencja przebiegnie pod hasłem „Spotkanie z robotem, czyli technologia RPA w biurze”. W programie wydarzenia znalazło się 10 wystąpień i panele dyskusyjne, podzielone na cztery sesje tematyczne: zmiana w organizacji, strategia podejścia do zmiany w firmie, praktyczne zastosowanie RPA i Lean management, jak również round table, czyli dyskusje z ekspertami.

Gościem specjalnym konferencji będzie Grzegorz Szałajko, uznany doradca strategiczny i menedżer projektów. Jego wystąpienie o zarządzaniu zmianą rozpocznie pierwszą sesję. Pozostali prelegenci to doświadczeni eksperci, na co dzień zajmujący się robotyzacją procesów biznesowych i dbaniem o potrzeby klientów w zakresie obsługi kadrowo-płacowej, księgowej i zarządzania dokumentami. To grono specjalistów wie, że robotyzacja to przyszłość biznesu. Rozumie, że wkroczyła do przemysłu na stałe, aby odciążyć pracowników z wykonywania procesów, zarówno prostych, powtarzalnych, jak i tych skomplikowanych. Wiedzą też, że jej wdrażanie wymaga fachowej wiedzy, a kluczem do jej wykorzystania jest właściwe przygotowanie firmy i organizacji.

Badania wskazują, że do 2025 r. wdrożenie zautomatyzowanych rozwiązań zwiększy produktywność w skali globalnej nawet o 30 procent. Lean management i skutecznie wdrożona technologia RPA to szansa rozwoju dla wielu firmmówi Nina Twardowska, prezes zarządu Impel Business Solutions. RPA można efektywnie wykorzystywać w procesach takich jak obsługa przelewów bankowych, wprowadzanie i weryfikacja elektronicznych zwolnień lekarskich lub przygotowanie zaświadczeń dla pracowników­. Dzięki RPA organizacja zyskuje przewagę konkurencyjną i nowe kompetencje pracowników.

Najlepsi sojusznicy zmiany

Podczas konferencji eksperci podzielą się doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Opowiedzą o zrealizowanych wdrożeniach, a także odpowiedzą na pytania: jak znaleźć potencjał do robotyzacji i efektywnie go wykorzystać, jak budować zaangażowanie i motywację pracowników. Prelegenci udowodnią także, że Lean management i robotyzacja to najlepsi sojusznicy zmiany w organizacji.
Serdecznie zapraszamy prezesów, dyrektorów finansowych i kadrowo-płacowych, specjalistów i wszystkich tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań biznesowych, są w trakcie transformacji firmy lub poszukują optymalizacji zachęca Nina Twardowska.

Konferencja rozpocznie się w hotelu Campanile przy ul. Ślężnej we Wrocławiu 26 października o godz. 8.30 i potrwa do godz. 17.00. Szczegółowy program spotkania, sylwetki prelegentów oraz zapisy pod adresem: https://bpo.impel.pl/konferencja-spotkanie-z-robotem.php.

 

Impel Business Solutions specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych procesów back office. Zapewnia obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów back office, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji