...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Zaproszenie na Mistrzostwa Polski Barista 2014 i na ... kawę

Wkrótce finał Mistrzostw Polski Barista 2014! 23-24 maja br. w Warszawie, w Soho Factory, zmierzą się najlepsi polscy bariści, a ten, kto zwycięży, będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwa Świata w Rimini. Oprócz finałowych zmagań organizator zapewnił wiele atrakcji dla zwiedzających.

"Mistrz Branży" – patron medialny Mistrzostw Polski Barista 2014 – serdecznie zaprasza na dobrą kawę, pokazy mistrzów i finałowe emocje, których dostarczą najlepsi bariści w Polsce!

Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski Barista odbędzie się w Warszawie w SOHO FACTORY, ul. MIŃSKA 25, gdzie na powierzchni ponad 900 m oprócz zawodów dodatkowymi atrakcjami będą:

- oceny sensoryczne oraz testy wielu różnych kaw zarówno mieszanek jak i kaw jednorodnych – Hausbrandt, Johan & Nystrom i wiele innych,
- degustacje herbat z całego świata – Ronnefeldt Tea Bar,
- testy ekspresów oraz Polska premiera innowacyjnego ekspresu Opera firmy Sanremo – głównego sponsora wydarzenia,

Warszawskie eliminacje do Mistrzostw Polski Barista 2014 w siedzibie Colours Of Coffee. Fot. Colours of Coffee


- stoiska, na których będzie można zapoznać się ze sprzętem dedykowanym do gastronomii takich firm jak Sanremo, Franke, Fiorenzato Czy Quick Mill,
- stoisko z akcesoriami baristy ze sklepu internetowego Coffee Desk,
-
warsztaty kunsztu baristy prowadzone przez Studio Latte Art - Szkołę Baristów Colours of Coffee,
- strefa relaksu oraz gier konsolowych dla najmłodszych – konsole X-BOX, duże poduchy a wszystko dzięki Budda Play.

fot. Colours of Coffee

Zapoznamy się również z włoskimi mieszankami kaw na stoisku jednego ze sponsorów głównych – palarni Hausbrandt. Kolejny sponsor podzieli się z nami wiedzą na temat herbat oferując do degustacji ich szeroką gamę z portfolio firmy Ronnefeldt. Pojawią się również takie firmy jak Fiorenzato – producent młynków do kawy, Quick Mill – producent ekspresów dla Home baristów, Monbana – producent czekolady do gastronomii, jak i sklep internetowy Coffee Desk, który na przygotowanym „brew bar” oraz „espresso bar” serwował będzie kawy ze szwedzkiej palarni kawy Johan & Nystrom. Organizatorami imprezy jest firma VICTUS – dystrybutor marki Hausbrandt, Ronnefeldt, Monbana – przy współudziale Studio Latte Art by Colours of Coffee  - szkole baristów prowadzących kursy i szkolenia zarówno dla początkujących, pracujących baristów, jak i dla osób chcących otworzyć własny biznes kawowy czy managerów lokali gdzie kawa zajmuje ważne miejsce w menu.

Serdecznie zapraszamy!

DODATKOWE INFORMACJE

Każdy, kto chce wziąć udział w wydarzeniu, jakim są Mistrzostwa Polski Barista 2014, jak i chciałby pojawić się  jako partner, wystawca czy obserwator – zapraszamy do kontaktu: zgłoszenia@mistrzostwapolskibarista.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czekolada, bajgle i cruffiny - w najnowszym wydaniu wgryzamy się w tematy, które mocno kojarzą się w jesienią i powrotem do szkoły. Oprócz tego częstujemy też nowinkami, takimi jak mąka z owadów. Szukamy makaronikowych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji