...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Fit Cake, materiał promocyjny

Straszne słodycze Fit Cake

Fit Cake, największa polska sieć nie-cukierni, nie przestaje zadziwiać. Na Halloween przygotowała iście upiorne menu. Oczywiście bez cukru. Rozsmakujcie się w galaretowatych mózgach, piankowych gałkach ocznych i krwistych wypiekach, ale strzeżcie się hrabiego Cukrulli!

- Co roku mamy wielki fun z przygotowywania specjalnych słodyczy na halloweenowy okres. Można tu się wykazać naprawdę dużą kreatywnością i poczuciem humoru – mówi Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake, który na zdjęciach promujących tegoroczne menu wciela się w złego hrabiego Cukrullę o wampirzym uzębieniu.


Upiorna oferta Fit Cake na Halloween 2022– Poza tym, że lubimy się bawić, traktujemy tę ofertę trochę edukacyjnie – dodaje - Ponieważ Halloween, amerykańskie święto, obchodzą w Polsce głównie nastolatkowie i dzieci. W Fit Cake mogą zobaczyć, że prozdrowotne słodycze bez cukru wcale nie muszą być nudne, ba mogą być bardziej cool do tych tradycyjnych – zarówno jeśli chodzi o smak jak i wygląd.
Cóż więc tym razem zaserwują nie-cukiernie Fit Cake? W tym roku motywem przewodnim będzie alchemia. Zapowiada się kolorowo i intensywnie jak na Halloween w Nowym Orleanie, ale też wyjątkowo strasznie!


Cokolwiek makabryczne słodycze Fit Cake smakują świetnie, choć są bez cukru

 

- Mózgi w formalinie, zakrwawione ucięte palce oraz przekrwione gałki oczne... brzmi creepy, ale to tak naprawdę nic innego niż pyszne słodkości bez cukru. Mózg w formalinie zamknięty w słoiku to jogurtowa pianka z owocami zatopiona w galaretce z kiwi. Krwawe mózgi, czaszki i przekrwione gałki oczne na patyczkach to nasze cake popsy i cakesicles, które na co dzień można dostać u nas w wersji fit oraz keto – ale tym razem dostępne są w strasznym przebraniu. Zakrwawiony mózg o smaku oreo - brzmi i wygląda kuriozalnie, a smakuje obłędnie – zachwala Ewelina Choińska twórczyni strasznych słodyczy i współwłaścicielka sieci.


Czaszki i przekrwione gałki oczne na patyczkach to cake popsy i cakesicles, lubiane słodycze Fit Cake


31 października wszystkie bezcukrowe ciasta Fit Cake będą ociekać truskawkową krwią, a jeśli któremuś z grasujących tego wieczoru wampirów będzie mało, dostanie dodatkową porcję na wynos - w strzykawce...


Hrabia Cukrulla skutecznie zniechęci do jedzenia cukru


- Ja zaś będę tym złym, czyli Hrabią Cukrullą – przyznaje się Rafał Kościuk – I moją rolą będzie przypominać wszystkim cukroholikom, że cukier zabija! Jeśli więc ktoś nie chce, by jego mózg skończył tak jak nasze słodycze niech czym prędzej się przerzuci na te z Fit Cake. W nich nie ma grama cukru.

Halloweenowe przysmaki będzie można dostać w ponad 50 lokalach sieci już od 29 października. Ilość ograniczona.

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji