...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Sugarcrafting online

Ruszają szkolenia dla tych wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą ruszyć się zza ekranu komputera. Teraz wszyscy będą mogli kształcić się właśnie dzięki temu komputerowi. Bo nauka będzie online!

Uwielbiasz dekorować torty. Masz apetyt na więcej. Chcesz się szkolić. Ale... nijak nie masz jak ruszyć się z domu? Teraz to nie problem! Karolina Ciesielka, właścicielka warszawskiej pracowni dekoratorskiej Lukrowe Fantazje postanowiła wyjść na przeciw wszystkim tym, dla których opuszczenie domu na cały dzień jest po prostu barierą w dalszym szkoleniu się. Już niebawem rusza z cyklem szkoleń, które poprowadzi online. Pierwsze warsztaty jeszcze w tym miesiącu. 

Wszelkie aktualności wraz z konkretymi terminami można śledzić, dołączając do specjalnej grupy na Facebooku -> KLIK! 

 

 

Organizatorka zapowiada, że w pierwszej kolejności zajmie się tematem modelowania ludzkiej postaci. Przedstawi kolejne etapy jej tworzenia. Będą też postacie fantasy oraz bajkowe. Na pewno pokaże też jak używać jej ulubionego, a nadal mało popularnego papieru opłatkowego. 

Uwaga! Pierwsze szkolenie będzie zupełnie DARMOWE! Ceny pozostałych szkoleń będą wynosić od 100-200 zł. Internetowa lekcja potrwa od 4-6 h, w zależności od wyboru tematyki.

 

 

Zapisów można dokonywać już teraz drogą emailową na adres: lukrowefantazje@tlen.pl.  Ilość miejsc ograniczona - osoby zapisane będą otrzymywać linka do prywatnego chat roomu, gdzie będą miały dostęp do transmitowanych materiałów, gdzie będą mogły się zalogować w ustalonym terminie.  Każdy uczestnik otrzyma dylom ukończenia kursu online. A także prezent - 15% zniżki na wybrany warsztat prowadzony stacjonarnie.

Więcej informacji -> KLIK! 

 

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer, mocno pachnący świeżym chlebem rodem z San Francisco. Jest też o cieście parzonym, lodach w słoiku i tortach, które zbliżają do siebie ludzi.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji