...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

SweetTARG 2014 buduje tradycję, sięga po nowe...

Trwają przygotowania do 5., jubileuszowej edycji Śląskich Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARG, 1-3 marca 2014 r. Będzie wszechstronnie, merytorycznie, nowocześnie i ekologicznie.

SweetTARG ekologiczna produkcja ‒ zdrowa żywność

SweetTARG to wyselekcjonowana grupa wystawców i odbiorców, to merytoryczny wymiar w pełni odpowiadający potrzebom branży, to opiniotwórcy, autorytety i eksperci. SweetTARG to propagowanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w procesie technologii, produkcji i zdrowej żywności. SweetTARG to najlepsze miejsce nawiązywania kontaktów dla producentów, przedsiębiorców, handlowców, wytwórców i rzemieślników.

SweetTARG wszechstronnie

SweetTARG to kompleksowa ekspozycja z nową strefą do tworzenia, której zapraszamy branżę HoReCa. Zapraszamy do udziału firmy prezentujące najnowsze rozwiązania dla gastronomii, kawiarni, restauracji i hoteli. Rozszerzamy także ekspozycje o wyposażenie, meble, środki transportu dla piekarni, ciastkarni i lodziarni.

5-lecie SweetTARG

Piąta edycja to nowości i niespodzianki oraz sprawdzone wydarzenia, które spotkały się z Państwa dużym zainteresowaniem w latach poprzednich. Zapraszamy na III Konferencję Piekarniczą, Specjalną Strefę Mistrza Branży, Festiwal Kołocza Śląskiego, pokazy polskich baristów oraz adeptów cukiernictwa.

Polecamy i zapraszamy do udziału.

Więcej na www.sweettarg.fairexpo.pl

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji