...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Sweets Competeeon - Internetowe Mistrzostwa Cukiernicze

Sweets Comepteeon to Mistrzostwa stworzone z miłości do słodkości, do udziału w których zaproszeni są wielbiciele tortów, monoporcji oraz, uginających się pod ciężarem smakołyków, słodkich stołów. Szeroki wybór kategorii oraz dywizji sprawi, że każdy cukiernik, niezależnie od doświadczenia, będzie mógł się wykazać!

Portal sweets.competeeon.com.pl to  odpowiedź na rynkowe zapotrzebowanie na Internetowe Mistrzostwa Cukiernictwa. Zamiast walczyć ze światowym kryzysem, organziatorzy postanowili go wykorzystać i dać szansę miłośnikom sztuki tortowej na pokazanie światu swojego talentu bez konieczności wychodzenia z domu. Z przyjemnością informujemy, że Mistrz Branży objął wydarzenie patronatem medialnym. 

 

 

Konkurs odbywa się w formie online i polega na podesłaniu odpowiedniej ilości zdjęć. Szczegółowe zasady znajdziecie tutaj >>> KLIK!

Pierwszą kategorią uruchomioną 04/05 są Torty Komunijne. Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka, dlatego stworzenie niepowtarzalnego smakołyku na tę okazję jest nie lada wyzwaniem. Pamiętajcie jednak – jury interesują torty stworzone w nietuzinkowy sposób. Wykażcie się kreatywnością – w końcu każdy w swojej wyobraźni posiada pełną paletę barw oraz wszelkie narzędzia konieczne do stworzenia komunijnego dzieła sztuki.

Oczywiście cukiernicza oprawa Komunii Świętej, to tylko czubek góry lodowej. Oprócz opisanej powyżej kategorii od 04/05 organizatorzy czekają również na zdjęcia tortów udekorowanych żywymi kwiatami.Ta trudna kategoria wymaga posiadania twórczej osobowości i właśnie na takie osoby czeka konkursowa platforma!

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, czy Competeeon jest dla Ciebie, poznaj kolejne kategorie! Niebawem otwierane są zgłoszenia do następujących dziedzin: tort dziecięcy, tort z figurkami, słodki stół oraz monoporcje. W każdej z nich oceniana będzie oryginalność, umiejętności i wykorzystane technik  cukierniczych, proporcjonalność, odpowiedni dobór zdobień i precyzja wykonania. Nie obawiaj się jednak –  sędziowie to nie tylko mistrzowie dziedziny, ale również bardzo pomocni mentorzy, którzy chętnie udzielą Ci rad na przyszłość oraz zwrócą uwagę na ewentualne niedociągnięcia.

W skład jury wchodzą: Ewa Wajs, Angelika Chwyć, Agnieszka Majewska, Ania Kaczor, Agnieszka Klimczak, MAgdalena Kubiś, Jagoda Strzelecka.

Oprócz rozgłosu w mediach społecznościowych, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Gorąco zachęcamy do udziału w słodkich Mistrzostwach – baw się razem z nami, pokaż nam swój talent oraz zrób kolejny krok w rozwoju swojej kariery! Po więcej informacji zapraszamy na >>> www.sweets.competeeon.com.pl

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji